Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek hogy tetszik ez a név:...

Nektek hogy tetszik ez a név: Manna (lány név) és Leon (fiú név)?

Figyelt kérdés
Mind kettő magyar név! (is)

2013. nov. 17. 16:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Imádom a Manna nevet. Egy hihetetlenül aranyos lányt ismerek, akit így hívnak, szerintem a név maga is szépen hangzik, kedves.

A Leon is tetszik.

2013. nov. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Az isteni Manna...hát nem jön be

Leon: szép név és nekem is a film jut róla eszembe. Nekem is a Leo jut róla eszembe még, de az pl angolosan kiejtve sokkal szebb (Leo: ejtsd: LIO)

Valahogy tetszenek azok a nevek, amiben L betű van, ezt figyeltem meg az utóbbi időben, persze nem mindegyik tetszik. (Lányom neve Lara, és ha legközelebb fiam lesz, akkor Alex lesz, de ha megint lányom, akkor Lea)

2013. nov. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Manna nagyon szep es listas volt nalunk is :)

Leon-t meg nem hallattam de nem rossz :)

2013. nov. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 zabmester ***** válasza:
60%
A Manna nagyon tetszik, a Leon viszont nem igazán.
2013. nov. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Marciusra varom a Kisfiamat es mi is a Leon nevet valasztottuk. Szoval semmi gond nincs vele es nem erdekel mas velemenye sem.
2013. nov. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Manna szappan jut eszembe :D Leon -ról meg a csoki :D bocsi.
2013. nov. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
40%
Szerintem a Manna héber eredetű (a Bibliában így nevezték a kenyeret amit a pusztai vándorlás során Isten adott a népnek, ebből gondolom), én nem adnám a gyerekemnek(nem a fent említett okból, csak szimplán nem tetszik).A Leon egész jó, de ez nagyban függ a vezetéknévtől.Az én esetemben a Kiss Leon például nem igazán lenne nyerő....
2013. nov. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik egyik sem, de ha már nagyon muszáj lenne választani, inkább a Manna név az, ami még az elfogadható kategóriába esik nálam.
2013. nov. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
A Manna név tetszik a Leon nem annyira,de nem rossz!
2015. márc. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
A Manna gyonyoru nev! en is ezt adnam a lanyomnak... legszebb lany nev szerintem. Az uncsitesom baratnojenek a hugat hivjak igy aki tunemenyes kislany :) a leon pedig egy nagyon vagany nev ez is tetszik. Foleg igy egyutt mondjuk ha testverek lennenek, Manna es Leon <3
2015. aug. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!