Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Veletek előfordult már hogy...

Veletek előfordult már hogy hajnalban amikor sírással ébresztett kisbabátok és a férjeteknek hajnali 4 órakor kipattant a szeméből az álom és menekültek ki a szobából?

Figyelt kérdés

Hogy még a gyermek sírést se hallja.

Nem hogy segített volna megszüntetni a problémát hanem még menekült is.

Amúgy is 5-kor szokott kelni de fél 6 kor is simán ráérne mert csak ücsörög a hűvös konyhában és szívja a cigit egyiket a másik után közben 7-8 adag kávét megiszik.

Ráadásul munka előtt volt, és nem egyszer csinálja meg velem hanem minden nap.

Azt mondja hogy ő már olyankor nem tud vissza aludni és fogja magát kilóg wc-re , azt mondja mingyá jön aztán sehol senki.

Kibújik az apaság alól mert ő dolgozik de amikor meg itthon van akkor meg azé nem veszi át mert ő pihen.

Ma mikor kimostam a cumis üveget látta rajtam hogy mérges vagyok, és beállt segíteni.

Ha ő pihenhet én mikor pihenhetek?



2013. nov. 20. 08:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
26%
te bajod, minek ilyen fazonnal vállaltál gyereket?
2013. nov. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Miért tán mindenkire rá van írva gyermek fogantatás előtt hogy hogyan fog viselkedni majd mikor megszületik a gyermek?,,, Hát nem.
2013. nov. 20. 08:59
 3/14 anonim ***** válasza:
25%
pedig rá.
2013. nov. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
25%
csak tudni kéne olvasni.
2013. nov. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
34%
előbb kutyát kellett volna tartani
2013. nov. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Tartsátok meg magatoknak a rossz indulatú megjegyzéseiteket!!!!!!!!!!!!!!!
2013. nov. 20. 09:32
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Már ne is haragudj, nem rosszindulatból írom, de a láncdohányzás és a lánckávézás gondolom, nem a baba születése után kezdődött (arról nem is beszélve, hogy bent, a lakásban cigizik, nyilván nem most szokott rá, bármikor rágyújthatott eddig is odabent...).

Szóval nem rosszindulatú itt senki, de nem árt végiggondolni, mielőtt gyereket vállal az ember, hogy kivel is vállalja...

Egyébként a kérdéseidre a válasz: nem, nem fordult elő, olyan fordult elő, hogy fel sem ébredt a gyereksírásra (négy évvel ezelőtt, mikor a kisfiunk született).

A pihenésről pedig csak annyit, hogy - bár közhelynek számít - az anyaság valóban 24 órás szolgálat. Ezzel nem azt akarom írni, hogy folyton neked kellene mindent csinálni, mert segítség és pihenés mindenkinek járna, de neked olyan párod van, akire nem számíthatsz. Vagy beletörődsz, vagy a sarkadra állsz, és nem hagyod magad... De ehhez nem az kell, hogy lássa, miközben a cumisüveget mosod, hogy mérges vagy, hanem az, hogy elmondd, mit várnál el tőle... Sok sikert hozzá.

2013. nov. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Ez már megtörtént megbeszéltünk mindent , de ha nincs kedve hozzá akkor nincs segítség, és igen ő is olyan hogy nem ébred fel a gyermek sírásra mér volt hogy este 6-9 figyelt rá amíg én ledőltem egy kicsit mert sem éjjel sem nappal nem tudtam aludni és igen 2 óra hossza múlva arra ébredtem 2 szobával odébb hogy sír a gyermek ő meg alszik mellette.

Ás igen nem mostanában kezdte a dohányzást, csak így van egy jó kifogása miért kell kimennie ha korábban ébred.

És van egy külön bejáratú konyha ahol cigizik.

2013. nov. 20. 09:50
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Pedig lanyok nem mindenkire van rairva. Egy kisbaba szuletese hatalmas megprobaltatas mindket felnek es sokszor a pasik ezt az egyik naprol a masikra valo valtozast nehezen tudjak feldolgozni. Sok esetben amig az ember csak a parjaval el a vilag minden percevel o maga rendelkezik (persze a munkahelyen kivul). Van ido barmikor felporszivozni, egy cd mellett port torolni, konhat, furdot sikalni, jokat fozni... Az embernek nem kell a segitseg es eszebe nem jutna, hogy kisbaba mellett bizony ezeket a dolgokat segitseg nelkul nehez megvalositani. Eszebe nem jutna, hogy ahoz, hogy aludni tudjon egy jot segitsegre lesz szuksege. En is szivesen kiserleteztem a kajakkal akkar orakig is a konyhaba, szerettem egyedul elfozogetni. Nem bantam ha a ferjem ezalatt mondjuk megnez egy DVD-t vagy kint az autojat fenyezgeti... Aztan hirtelen megszuletik a baba es az embernek a mindennapi dolgok megvalositasahoz segitseg kell. Ez a pasinak is uj foleg ha elotte nem kertek tolle segitseget. Errol lehet beszelni de felkeszulni ra nem lehet. Mindez nem eleg mert emelett az ember meg faradt is, kialvatlan, tombolnak a hormonok es meg sorolhatnam. Tenleg van pikk-pakk ferfi aki ezt atlatja es egyik naprol a masikra megvaltozik de van aki nem. A kerdezo pont a "rosszabik" tipust fogta ki ilyen teren.
2013. nov. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ugye ez még változni fog, csak meg kell szoknia hogy van egy harmadik személy aki sok törődést igényel?
2013. nov. 20. 10:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!