Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szeretnétek karácsonyra...

Szeretnétek karácsonyra letölteni aranyos videókat?

Figyelt kérdés

[link]

Itt rengeteget találtok, csak kattintani kell, és szedi magától, Rapidshare-t ajánlom.

Remélem, h tudjátok használni, én most szedem le a Teletubbies: Karácsonyozz velünk c dvd-t.


2009. nov. 19. 12:33
 1/7 anonim ***** válasza:

köszi ,kedves vagy.

megnézem őket.

2009. nov. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
köszi
2009. nov. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De aranyos vagy, hogy megosztod velünk :))) Azért vigyázzunk ezzel, biztos, hogy nem vírusos? Csak óvatos vagyok.
2009. nov. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Háát, az oldal nem az enyém, és még nem jött le a teljes Teletabbies, így megnyitni még nem tudtam, szóval nem tudhatom. Nekem ez eszembe se jutott:(

A free user-re kell kattintani, 2 letöltés után nekem kiírja, h véget ért a limitem, de egy-másfél óra múlva újra tudom folytatni a letöltést.

2009. nov. 19. 16:58
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

3. vagyok. Én nem mertem letölteni a párom tudta nélkül, mert sajnos már többször töltöttem le vírust. Este megmutattam neki és azt mondta válasszam ki ami tetszik és majd ő megszerzi, innen ne töltsük le, mert szerinte vírusos meg erről az oldalról nehéz vagy le sem lehet tölteni, mert sorra szüntetik meg őket. (nem nagyon értettem a dolog miértjét, nekem ez kínai) De minden esetre ha valakinek már sikerült letöltenie és működik és nem vírusos akkor az írja már meg legyen olyan kedves, hogy melyik filmet töltötte le és akkor mi is megpróbáljuk.

Köszönöm szépen!

2009. nov. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szia, nekem lejött a Teletubbies, igaz nem onnan, hanem innen:

[link]

Onnan a Thomas a gőzmozdony - Thomas, Terence és a hó címűt szedtem le, igaz ez a Jim-Jamből van felvéve, de a fiamnak tetszik:)

A rapidshare-t használtam, akármi is az:)

*****


Én sem értek hozzá, így majdnem 3 napba telt mire leszedtem a Tabbiékat, a férjem jól szórakozott rajtam:)


Tud a férjed egyszerűbb oldalakat?



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. nov. 20. 09:03
 7/7 A kérdező kommentje:

Én így csinálom:

*****

Free user-re kell kattintani, File Download | Free User


***** | 47071 KB

You are not a Premium User and have to wait. Please notice that only Premium Users will get full download speed.

59 seconds remaining


You do not want to wait longer? Become Premium User now.

Just click here and sign up for a premium account


ki kell várni az időt, és utána a nagy kék downloads körre kattintani, és már jön is.

Most pont ezt szedem.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. nov. 20. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!