Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha nem vagyunk házasok a...

Ha nem vagyunk házasok a párommal és a baba érkezéséig nem is leszünk azok, hová kell mennünk az apasági nyilatkozat miatt?

Figyelt kérdés
A papa szerb állampolgár és én is, de én letelepedéssel rendelkezem. Szegeden élünk.
2008. júl. 10. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi a polgármesteri hivatalban intéztük el az apasági nyilatkozatot. Kell hozzá 1 igazolás a családi állapototokról amit mi az okmányirodában kértün,meg személyi,néhol a ti anyakönyvi kivonatotok is.
2008. júl. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
én is abban a helyzetben vagyok mint a kérdés kiiroja,csak én magyar , a papa meg albàn.tudtommal is anykönyvikivonat,személyi igazolvàny,meg igazolàs a csalàdi àllapottrol szükséges.hivatalba kell mennetek(polgàrmesteri)
2008. júl. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! De igazolást honnan tudunk kérni?? Élettársi kapcsolat van közöttünk, együtt élünk...:)
2008. júl. 10. 20:35
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
kell még a nőgyógyásztól egy igazolás hogy hány hetes terhes vagy és hogy mikorra vagy kiirva
2008. júl. 11. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!