Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi jut először eszedbe a Léna...

Avie21 kérdése:

Mi jut először eszedbe a Léna név hallatán?

Figyelt kérdés
Külső, belső tulajdonság is érdekel! :)

2013. nov. 20. 20:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is már a kérdés láttán ez jutott eszembe, a válaszok olvasása nélkül! :)

http://www.youtube.com/watch?v=KBg_Q-r5KIY


Amúgy szép név, bár valahogy különlegesebb (számomra ez az) név mellé én rögtön plázacicát párosítok gondolatban.Tudom hogy ez csúnya sztereotípia, de ez van.

2013. nov. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
58%

Ismerősünk kutyája Léna.


Van ennél rosszabb név is egy gyereknek

2013. nov. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik leggyönyörűbb név, szerintem. Vegyesen jut eszembe mindenféle jó tulajdonság. Talán mert már vagy tíz éve kedvenc nevem, egyik sem bírta a kedvenceim között ilyen sokáig ezen kívül. :D
2013. nov. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Az Omega együttes Léna című száma.
2013. nov. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

nekem tetszik ezt szeretném a lányomnak adni,de nagyon elkenődtem mert mostanában egy csomó válaszoló ezt a nevet nézte ki magának..

Amúgy egy szép,kék szemű,kedves,kecses lány jut róla eszembe nem nagyszájú, tiszta szívű,nyugodt és szereti a művészetet.

2013. nov. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
55%
nekem a Leiláról jut eszembe kutya.
2013. nov. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Az én kislányomat is így fogják hívni és nekem Ő jut róla az eszembe.Szerintem nagyon szép név,amilyen egyszerű,olyan különleges és tényleg egy kedves lány jut az eszembe róla.
2013. nov. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

A Lena az egyik kedvenc nevem. Szerintem gyonyoru. :)

Nekem egy nagyon szep, kulonleges arcu lany jut eszembe, feher borrel, sotet hajjal es kek szemmel es furcsa stilusa van (kicsit ilyen hipsteres, tehat jo a stilusa, csak furcsa). Belso tulajdonsagra meg titokzatos, rejtelyes, minden fiu oda van erte, de o keves embert enged

magahoz kozel.

En ilyennek kepzelek egy Lenat (nem ismerek ilyen embert). :D

Ha majd egyszer lesz egy lanyom, tuti Lena lesz a neve! ^^

2013. nov. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint a Léna névnek rendkívül kellemes a hangzása, és hasonlóan kellemes személyiséget képzelek el a viselőjének. Számomra kicsit arisztokratikus is, egy szelíd, kecses, büszke, természetes, világos hajú, bájos lányt képzelek el vele. :)
2013. nov. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!