Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csenge vagy Léna? Mi jut...

Csenge vagy Léna? Mi jut eszedbe ezekrol a nevekrol, milyen emberek? Ti melyiket választanátok és mért?

Figyelt kérdés
A 2 név kozul . :)
2013. márc. 22. 11:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem a Léna tetszik jobban.
2013. márc. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Csengéről a csempe, Lénárol valami orosz suna.
2013. márc. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Léna nagyon szép, ezt választanám. Egy nagyon szép, szőke hajú lány ugrik be róla. Amúgy csak szép Lénákat ismerek. A Csenge viszont egyáltalán nem tetszik, csúnya, unszimpatikus Csengéket ismerek. Meg amúgy sem tetszik a hangzása.
2013. márc. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

Feldobok egy követ, biztosan egy Csengére vagy egy Lénára fog ráesni, rengeteg van ezekből.

Mindkettő tetszik, szép nevek, de nem adnám egyiket sem, mert a könyökömön jönnek ki.

2013. márc. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem a Csenge régóta tetszett, de férjem vezetékneve miatt nem adhatjuk, nem hangozna jól. (mi is kislányt várunk)

Léna nekem inkább közömbös, bár nem csúnya név.


Ami pedig még igaz, hogy nagyon sok Csenge van mostanában..

2013. márc. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Amugy én egy Lénát sem ismerek . Csengét már hallottam itt párot a lakotelepen mostanába ez igaz ,de attol még nekem tetszik :) Nem az alapján fogjuk eldonteni .

Egesz eddig ugyvolt hogy a kislányunk Csenge lessz ,de valahogy nemillik a párom vezetéknevéhez annyira...És mostanába motoszkál a fejembe a Léna ,ez is annyira szép :) És talán kicsit jobban is passzolna .

De nemtudom...:) Még bizonytalan vagyok ,azért kérdem milyen ember jut eszetekbe rola.

Koszonom az osszes eddigi választ ,de még varom ám :)

2013. márc. 22. 12:01
 7/13 anonim ***** válasza:
Mindkettő nagyon szép :) Azzal ne foglalkozz hányan adták mostanában. Ilyen alapon lehetne Julcsa vagy Marcsa, az már nem valami felkapott :D
2013. márc. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Lénáról kedves kislány jut eszembe, Csengéről meg hisztis, beképzelt.
2013. márc. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Csenge nem tetszik. Az én lányom becézve Léna. Egyálltalán nem népszerű amugy. Nem szoktam hallani sehol inkább Lili -t hallok sokat.
2013. márc. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Tök érdekes, mert én évekig úgy gondoltam, hogy ha lányom lesz, csak is Csengének fogják hívni :-).

Utána hosszú ideig biztos voltam benne, hogy Léna lesz.

Végül valamilyen hirtelen gondolattól vezérelve Lili lett. Engem nem érdekel, hogy mennyire gyakori név.

A kettő közül kicsit jobban a Csenge felé húz a szívem.

2013. márc. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!