Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy reagálná arra ha kiderüln...

Hogy reagálná arra ha kiderülne, hogy gyermeked a saját neméhez vonzódik?

Figyelt kérdés
2013. aug. 29. 15:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Meglepően érintene de elfogadnam hisz attól függetlenül is az én gyermekem! Nem ez határozza meg, hogy milyen ember lesz vagy épp a szeretetem mértékét felé! :-) Legfontosabb, hogy Boldog Legyen az mindegy, hogy férfi vagy nő mellett találja meg a Boldogságot hisz hazugsagban vagy maganyosan élni nincs értelme!
2013. aug. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólóval. Remélem tudnám őt támogatni mindenben. Szerintem tudnám, hisze nekem van egy testvérem, aki a saját neméhez vonzódik és ő így telejs és tökéletes ember.
2013. aug. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem örülnék, ha bármi módon nehézzé válna az élete, és ettől az lenne. A reakcióm: ennek vannak jelei, azért nem hiszem, hogy teljesen váratlanul érne, ha esetleg ő közli, nehéz elképzelni, hogy hirtelen derül ki. Ha igen, akkor szégyellném magam, hogy rossza anya voltam, és nem ismerem őt eléggé. Tény, hogy nem örülnék, de elfogadnám őt akármilyen, segíteném, hogy könnyebb legyen neki.
2013. aug. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem telejsen érteke gyet veled előző. Mármint abba, hogy vannak jelek. Úgy gondolom, hogy nekünk mintaszüleink vannak. Mégse vettünk észre semmi a tesómon. Igazi jópasi volt, lányok álma, barátnője is volt, össze is költöztek, egyszer vége lett a nagy szerelemnek. Egy darabog nem volt kapcsolata, majd egyre jobb kedvű lett, gondoltuk megint van valaije, igen volt és akkor kérte, hogy ülljünk le és beszéljük meg.


Nyilván nem egyik napról a másikra alakult így, de nem öltözött nőiesen, nem csinált lányos dolgokat, most se, hanem, pont ugynaolyan volt mint a többi fiatal fiú

2013. aug. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4%
Fogalmam sincs, hogy reagálnék. Tuti, egy világ dőlne össze bennem.
2013. aug. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én nem ilyen külsőségekre gondolok "jelek" alatt.:) Igyekszem őszinteségre nevelni a gyerekeimet, hogy elmondhassanak mindent, ami bántja őket, vagy foglalkoztatja. És ha korán kialakuló dologról van szó, annak vannak, vagy inkább akkor úgy fogalmazom, lehetnek jelei. Nálatok már felnőtt volt, és igen, biztos van olyan, hogy nem látszik, de ha ő korábban nem érezte, akkor más se láthatja nyilván, vagy nem tartotta fontosnak foglalkozni ezzel, az megint más eset. Mindenki más.

A lényege a mondandómnak, hogy törekszem rá, hogy ne érjen semmi váratlanul, és bizalommal fordulhassanak felém minden gondjukkal. Ha tudok, segítek.

2013. aug. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Elsőre azt mondom rózseszínen látnám, élesben nem tudom mi lenne.

Mivel nő vagyok kevésbé akaszt ki egy homokos, mint egy férfit

A gyerekem, ami biztos, és a melegek se verik ki a biztosítékot addig, amíg nem hupisárga bőrtangában vonulnak esélyegyenlőségért. Szóval lehet, hogy minden gond nélkül fogadnám, pár apró szabállyal, úgymint a párját ugyan úgy mutassa be... akár ha heteró lenne

2013. aug. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Megköszönném, hogy elmondta, és élnénk tovább az életünket. Semmit nem szólnék, egy olyan tulajdonsága, mint az összes többi. Remélném, hogy bemutatja a választottjait, ha komolyabb kapcsolatai lesznek. Szeretném őket megismerni. Ennyi. N30
2013. aug. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nyelnék egy nagyot, és próbálnám támogatni, de legalábbis hátráltatni nem. Ugyanúgy a gyerekemnek tekinteném. Csak talán szomorú lennék kicsit, hogy ha lesz is családja, az nem az a hagyományos család lesz.
2013. aug. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Aggódnék miatta, hogy mennyi problémája lesz az életben abból, hogy a társadalom (főleg ebben az országban) mennyire kirekesztően bánik mindenkivel, aki különbözik az átlagtól. De az iránta való érzéseim nem változnának, ugyanúgy szeretném, ugyanúgy büszke lennék rá, természetesen elfogadnám és támogatnám.

(furcsa, hogy az ilyen kérdésekre mindig ilyen toleráns válaszok érkeznek, mert a világban nagyon nem ilyen hozzáállást tapasztalok)

2013. aug. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!