Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyha adott mindenkinek a...

Hogyha adott mindenkinek a saját szoba, összetennéd mégis 2,5 év korkülönbséggel a fiú-lány gyermeked? Hogyha igen mikor?

Figyelt kérdés
Adott egy 15 nm-es szoba ahol sztem elférnének ketten. Jelenleg a nagyfiam közel 3 a pici pedig még nincs fél éves. Hogyan rendeznéd be a szobát? 3x5m ablak a 3 méteres rész közepén 150x150-es, ajtó pedig vele szemben a jobb oldalon.
2011. márc. 23. 09:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én annak a híve vagyok, hogy amíg nem nyűg egyiknek sem, addig hadd legyenek közös szobában.

Nálunk most az a helyzet, hogy mindannyian egy szobában alszunk, pedig 3 szobánk van. Aztán nyáron különrakjuk a gyerekeket (1 éves a kicsi, 4 éves a nagy), együtt alszanak majd az egyik szobában, a harmadik szoba pedig játszószoba marad, ahogy most is az.


Szerintem kb. 2-3 év múlva, amikor a nagy iskolás lesz, akkor kerülnek majd egymástól külön szobába. De ha továbbra is inkább együtt aludnának, azt se bánom. Nagyon szeretik egymást, én meg örülök, hogy ilyen jó a kapcsolatuk.

2011. márc. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Addig amíg valamelyiküket nem zavarja, hadd legyenek egy szobában. Jó ha közvetlen, bizalmas kapcsolat alakul ki köztük! Úgyis szólni fognak, ha ez már nem jó nekik.
2011. márc. 24. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, mindenképpen! Nálunk 4 szoba van, de a két gyerek együtt van, szerintem iskolás korukig együtt is lesznek. Már kérdeztem, szeretne-e valamelyik külön menni, de nem akar. Jó hallgatni, ahogy este sustorognak, és kibeszélnek bennünket:D
2011. márc. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Köztem meg tesóm közt 6 év van.Első perctől kezdve egy szobába voltunk.Bár mi mind a ketten lányok vagyunk.

Én kilenc éves voltam mikor új lakásba költöztünk és ott már külön szobát kaptunk.Nővérem 15 éves volt.

Teljesen gyerek és testvér függő,hogy együtt legyenek vagy külön.Pl egyik ismerősöméknek a gyerekei egy szobába vannak de már gond van mert a kislány külön szobát szeretne.Pedig a kisfiú még csak 3 éves a kislány pedig 2 lesz a nyáron.Szeretik egymást a kisfiúnak nem is gond hogy a hugival van egy szobába,viszont s kislány már most saját szobát akar.

2011. márc. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk van külön szobájuk, de mégis együtt "laknak". 2,5 év van köztük, különböző neműek. Nálunk emeletes ágy van, a fiam 5 éves, és fent alszik, a lány 2,5, Ő lent. Van egy kisasztal a szoba közepén, a falaknál pedig Ikeás polcok, tárolók.
2011. márc. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!