Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tudnátok mesélni néhány...

Tudnátok mesélni néhány történetet, ahol a gyerekeitekkel vagy más gyerekekkel beszélgettetek?

Figyelt kérdés
Hali, olyan sztorikra lennék kíváncsi, ahol gyerektől vicces, esetleg elgondolkodtató vagy meglepő válaszokat kaptatok. A gyerek korát is írjátok mellé légyszi.

2012. máj. 20. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

4 éves fiam van. Az oviban kellett rajzolniuk, az volt a lényeg, hogy valamelyik családtag legyen a rajzon. A kisfiam az egyik dédipapáját rajzolta le, akit ő már nem ismerhetett, mert pár évvel a születése előtt halt meg, viszont sokszor szóba került, főleg, hogy nemrég kezdtem el családfát rajzolni, és akkor is végigkérdezte, hogy ki kicsoda.

Kérdeztem a fiamtól, hogy hogyhogy a dédipapát rajzolta le, erre azt mondta, hogy hát ki mást rajzolt volna, hiszen akit ismer, azt nem tudja lerajzolni, csak azt, akit nem ismer, hiszen csak azt lehet lerajzolni, akit el kell képzelnie valamilyennek, és amúgy nem tudja, hogy néz ki.

Na, ez egy elég meglepő válasz volt :)

2012. máj. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Szia,


Három éves a kisfiam. Szeret összebújva, mesét hallgatva elaludni. Egyik este ezt mondta: "Anya most a Piroskát olvasd. De ne a könyvből, hanem a száddal!" :-)


Gyakran gyurmáznak apával. Ha megnéz egy mesét, kéri, hogy a főszereplőt apa formázza meg. Egyik ilyen alkalommal, apa nem látta a mesét, csak kisfiúnk elmondására tudott támaszkodni. A gyereknek nem felelt meg a figura. Férjem megkérte, hogy segítsen, mert nem tudja hogy néz ki. A gyerek válasza: "Apa, csukd be a szemed és nézd meg."

2012. máj. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az unokahúgaim akkor még abban a korban voltak, amikor a gyerekek még őszinték. Épp arról beszélgetünk, hogy ki milyen.

„És én milyen vagyok?“ – kérdezem kíváncsian

„Hülye vagy!“ – jön a kategorikus válasz.

„És mit szeretnétek, ha milyen lennék?“– kérdem gyanútlanul.

„Még hülyébb.“

2012. jún. 3. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!