Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szeretném ha a kislányomat...

Szeretném ha a kislányomat úgy hívnák hogy Maura. Nektek hogy tetszik, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2013. nov. 23. 13:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nekem Murau (osztrák síparadicsom) jut eszembe.
2013. nov. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
53%
Ez is egy olyan név, ami az eredeti nyelvi és kulturális közegben nagyon szép. Kicsit más kiejtéssel ugyebár... szerintem kár erőltetni.
2013. nov. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

nekem is a dzsungel könyve jutott eszembe.

amúgy én azon nevek híve vagyok, hogy a név jelentése mit takar, az mellett, hogy szép a hangzása, mert állítólag egy név egy életet is meghatároz.


és nem találom a mauri jelentését, hiába a googleee.


hangzásra szerintem aranyos, mint egy kis maki majmocska, de nem megbántásból, kérlek nem félreérteni

van video is

[link]

2013. nov. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
51%

Számíts rá hogy csúfolni fogjják :-)

Olyan mintha egy dzsungeles filmből egy majom neve lenne

2013. nov. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, mondjuk nekem a Laura sem.
2013. nov. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
59%

Nekem nem tettszik.

Lehet egyáltalán anyakönyvezni Magyarországon?

Szegény gyerek...

2013. nov. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik, majdnem ez lett a kislányunk neve, aztán végül más lett, ami jobban tetszett egy ici-picit. Viszont ha lesz még egy gyerekünk, és ismét leányzó, akkor tuti így fogják hívni. Nagyon szép név.
2013. nov. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!