Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan legyek pozitív? A...

Hogyan legyek pozitív? A gyerekek is rosszak?

Figyelt kérdés
Összetörtem és süllyedek nagyon érzem. Nagy bajban vagyunk és hirtelen azt veszem észre senki nem áll mellettem akit eddig támogattam. Rájöttem, hogy csak lelki szemetesládának voltam jó. Most bajban vagyok és sehol senki (nem anyagi gondok). Fáj, őrültül fáj. A gyerekeim egyre rosszabbak, nem bírok velük. Teljesen kikészültem. Néha utálok élni is. Hogy segítsek magamon???Segítsetek, még van erőm ötletekből építkezni, remélem:( De csak sírok és sírok. Először mindenkit utáltam aki eddig kihasznált, de mostmár magamat utálom, valószínű én tehetek az egészről:( Nem tudok nevetni sem.
2013. nov. 25. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Kicsit konkretabban?
2013. nov. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én mikor padlón vagyok akkor mindig a kislányom aki kihúz belőle. Ülj le velük játszatok egy kicsit vagy nézzetek meg egy jó mesét és gondolj arra hogy miattuk nem szabad feladnod! A pároddal vagy a szüleiddel se tudod megbeszélni? Esetleg egy közeli barát?Mennyi idősek a gyerekeid?
2013. nov. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Éppen az a gond,hogy a közeli barát fordított hátat. Csak akkor tudnak megkeresni, ha gondjuk van. Már régen is észleltem ezt, de bennem van a jóhiszeműség és a segíteni vágyás.

Konkrétabbat nem tudok írni, érzelmi-lelki válságban vagyok, mert egyedül maradtam a bajommal. Teljesen egyedül. És most szükségem lenne egy kívülállóra és nincs! Senki. Borzasztó ezt kimondani, de nem tudok a gyerekek bűvkörébe menekülni, most felnőtt ember kellene. Gyerekek is inkább a férjemhez húznak, alig várják, hogy hazaérjen, sőt a kicsi már el is küldött itthonról. Igaza van, megértem, de annyira rosszul esett. Csöbörből esek vödörbe. Most azt érzem, ha nem élnék sem lenne nagy hiánya senkinek. Sose éreztem ilyet, szörnyű érzés.

2013. nov. 25. 21:37
 4/8 anonim ***** válasza:
Először is gondolj arra, hogy kiírtad a kérdést, és egyből választ kaptál, van, aki segítő kezet nyújt feléd! Aztán írd le minden gondod, bajod, nyűgöd nekünk, és már attól meg fogsz könnyebbülni! Hol laksz?
2013. nov. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia 2. vagyok. A kicsi beszólását ne vedd a szívedre biztos vagyok benne hogy mem gondolta komolyan. Sajnos most több hasznosat nem tudok mondani, de nyugodtan írj privit ha szeretnél valakivel beszélgetni.

ÉS SOHA NE ADD FEL!!! Anyu mindig azt mondja, hogy minden rossz után valami jó jön.

2013. nov. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sohasem voltam összeomlós, hallottam már párszor, milyen jó nekem, kemény vagyok. Annyira nem, csak nem szeretek a gondokról beszélni. Viszont amennyire kerülni akarom a gondokat, annyira megtalálnak mások az övékével. Már úgy elfajult egy-két embernél ez a fajta viselkedésmód, hogy találkozás után máris a saját gondjairól beszélt, még annyi se volt, hogy mi van a gyerekekkel, családdal. Gondoltam nem nagy ügy, nem veszem fel. De végül kiderült, dehogyisnem, túlzottan is. Sok kemény dolog történt az életemben, de nem akartam terhelni vele senkit. Tudták, de nem mélyedtünk bele. Most beteg lett a középső gyerekem (nem torokgyulladás) és nincs kinek sírnom. Férjemnek, aki inkább lehord, hogy én voltam a bolond, hogy foglalkoztam ezekkel az önző emberekkel. Valakinek a vállán sírnék, de az összes bajomat-mind mind. Csak egyet sírni másnak, aki válaszol, aki vígasztal. Aki mellett álltam eddig. Miért vagyok ennyire nyomorult? Csak nem lehet mindenki h@lye körülöttem, tehát velem van a baj? De mi, soha rosszindulat nem volt bennem:(
2013. nov. 25. 22:15
 7/8 anonim ***** válasza:

Sajnos ilyenek az emberek :-( a legtöbbet csak a saját dolga érdekli. Nehéz igaz barátokat találni. Én akkor jöttem rá, amikor megszületett a kislányom ès szép lassan 1barátnőmön kívül nem maradt senki :-(

Mi baja van a gyerekednek? Remélem nem komoly.

2013. nov. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia mi újság? Javultak valamennyit a dolgok? Remélem már pozitívabban látod a dolgokat.
2013. nov. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!