Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babakonyhából melyiket szereti...

Babakonyhából melyiket szereti jobban a gyerek, ami kisebb méretű és le kell hozzá ülnie, vagy a nagyobbat aminél állni lehet?

Figyelt kérdés
Karácsonyra konyhát kérne a kisfiam és most nézegetem a neten, de látom, hogy vmelyik olyan hogy leül mellé a gyerek, másiknál meg áll. Nem tudom figyeljek-e erre is külön.
2013. nov. 26. 07:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia, nem tudom, mennyi idős a kisfiad, az enyéma 2. születésnapjára kapott egy kis játékkonyhát, most 3,5 éves.

Azóta is nagyon szereti és ÁLL mellette, kb. a csípője magasságáig ér (vagyis kb. a főzőfelület olyan 50 cm magasan lehet).

Szerintem sokkal "életszerűbb" az állós verzió (az egész magassága kb. 100-120 cm lehet (felül van a "szagelszívó" és a polcok)

Nagyon évezi, oldalt is tud állni, ha ketten vannak is kényelmesen elférnek mellette.

Szerintem érdemes az állós verziót venned, mert sokkal tovább kitart és sokkal aktívabban lehet vele játszani.

Nekünk még az is bejött, hogy a főzőlapra helyezett edények sisteregnek (a serpenyőben pattog az olaj, a teáskanna sziszeg, a fazék bugyog- az edények alján lévő körök érnek így valami érzékelőhöz a főzőlapon).

Imádja a gombokat tekergetni, amik kattognak, az időzítő számol, majd csörög.

Oldalt van ey kis mosogató rész, tényleg lehet bele vizet tenni, bár nem szoktunk gyakran. A csapja olyan elven működik, mint a nyomós kézmosószappan adagolója és alul a kis mosogató medencéhez van csövezve- vagyis csak pumpálja körbe a vizet.

A színe lehet még fontos- mert sok rózsaszín és lila, ami azért mégsem kisfiús.

A miénk ezüstszürke világoskék és piros részekkel, ez azért vállalható :)

Ilyen:

[link]

2013. nov. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100cm alattit ne vegyél, ha sokáig szeretnétek használni.
2013. nov. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi ez nekem is nagyon tetszik! és magyar oldal vagy ami itt is kapható? mert nem tudom innen hogy tudom megrendelni... Igen én is így gondoltam 3 éves és 110 cm, állandóan velem "főz" és mondogatja hogy neki is kéne ici pici konyha...
2013. nov. 26. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!