Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan nő aki még várt...

Van itt olyan nő aki még várt volna a gyereklávalással, de a párja kedvéért belement? Mi lett a vége? Hogy változott a kettőtök kapcsolata? Megbántad?

Figyelt kérdés
2013. dec. 2. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én még pár hónapot vártam volna, vagy úgy egy évet... akkoriban kezdtem a szakvizsgáimat, és azokat még le akartam tudni teherbeesés előtt. Aztán végül a férjem "unszolására" belementem hogy próbálkozzunk, de titkon reménykedtem hogy nem azonnal esek teherbe. Ez volt 2011 év végén, és a reményeim olyannyira "bejöttek", hogy azóta már a lombikra készülünk, mert 100% hogy természetes úton nem lehet babánk... Szóval kérdésedre válaszolva, én azt bántam meg hogy nem előbb kezdtünk próbálkozni, meg hogy valaha is bajlódtunk a védekezéssel :)))
2013. dec. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem akartam még, összeházasodtunk és annyiszor mondta, jó lenne már. Nem akartam sokáig nem akartam még, de addig hajtotta, hogy belementem, már 14 éves a nagylány. A másodikat szintén nem akartam, de ott is ő unszolt, hogy legyen, ő 10 éves. Az ikrek véletlenül jöttek össze, nem akartam megtartani, ő beszélt rá. Ők már 6 évesek, és nem bántam meg semmit! :) Vicces, hogy nem akartam gyereket 4 is lett! Imádom Őket és a férjemet is! :)
2013. dec. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is vártam volna még vele pár évet.

Én 23(majdnem 24) éves vagyok,párom 27.

Jövőre lett volna az esküvőnk,de a baba miatt halasztjuk,mert megvan a menyasszonyi ruhám és abba nem férnék bele,én meg nem szeretnék másikat.

Most majdnem 5 éve vagyunk együtt,párom tavaly kérte meg a kezem,ezt én nagyon vártam már.Ő pedig 3 éve szeretne gyereket.Eljegyzés után bele egyeztem,gondoltam,nem jön össze azonnal; 2.hónapban terhes lettem.

Párom várja nagyon,én kezdem elfogadni,még nem érzem azt a nagy kitörő örömöt,de majd jön magától,nem akarom erőltetni.

Igazából nem lett volna értelme várni,18 éves korom óta van házam(minimális hitellel,vidéken) van munkánk,autónk,szépen élünk(nem nagy lábon) orvost is találtam előre már,innentől nem volt "pánik hangulatom",egyszerűen hagyom megtörténni a dolgokat.

Most azt mondom,hogy nem bántam meg,sőt;április végére várjuk a babát,szerintem akkorra már meglesz a kitörő öröm és lelkesedés részemről is :-)

2013. dec. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2013. dec. 3. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!