Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vállalnál 3. gyereket?

Vállalnál 3. gyereket?

Figyelt kérdés
Én mindig is 2 gyereket szerettem volna, ez a létszám meg van 4 és 2 éves lányok,a férjem nagyon szeretne 3.-at, de nem tudom, hogy igazán szeretném-e, már járnak oviba, bölcsibe és olyan jó, hogy már nagyok. Idegileg nem tudom, hogy mennyivel lehet megterhelőbb, mert néha bizony kettő is kikészít.
2013. dec. 6. 15:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát én úgy semmiképp nem vállalnék, ha nem érzem, vagy a férjem, vagy én 100 %-nak, hogy vágyunk még egy babára. Ha nők vágynak még egy kicsire, de a férjük nem, akkor is azt szoktam tanácsolni, hogy ne erőltessék, így is ezt mondom.
2013. dec. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, ezt szerintem is neked kell tudni, hogy kibírnád mégegyszer a babázós-nemalvós-etetős-pelenkázós...stb időszakot. Mert persze nagy öröm egy kisbaba, de azért valljuk be, az első 1-2-3év azért nehéz velük. Idegileg tutira sokkal jobban kileszel....

Nekem 3van, 5,5-3,5-1,5 évesek, és most a középső, hogy kezdet a kiscsoportot... hát, a hajam égnek áll úgy megváltozott. Pedig olyan könnyen kezelhető kisgyerek volt! A kicsi is tanulja a hisztit ezerrel. A nagy egy főnyeremény, ő olyan jógyerek.

Összességébe persze nem bánom, hogy hárman vannak, nagyon nagyon szeretem őket, de mostanában sokszor szakad a cérna... Remélem a középsőm átesik ezen az ovis - beszokós korszakon és kicsit helyrebillenünk lelkileg.

2013. dec. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!