Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek probléma, ha...

Apa72 kérdése:

Szerintetek probléma, ha anyuka és apuka is pelenkázza a gyereket, illetve együtt fürdik vele?

Figyelt kérdés
Ti meddig pelenkáztátok a gyereket, illetve fürödtetek együtt a gyerekkel?

2013. dec. 8. 21:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez milyen kérdés? Ketten vagyunk a szülei, természetesen mindketten pelenkáztuk, de mások is, amíg nem lett szbatiszta. Nem jellemző nálunk az együttfürdés, de mindkettőnkkel volt már rá példa.
2013. dec. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne probléma?
2013. dec. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Milyen szempontból lehetne probléma, ha apuka is pelenkáz? Nekem az lenne probléma, ha nem így lenne.
2013. dec. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez a természetes,két ember vállalt a gyereket..
2013. dec. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

én elvárom alapból, hogy apa is tisztába tegye a kicsit! úgyhogy az a probléma szerintem, ha egy apa nem pelenkázza a gyerekét, csak az anya.

én a 2 hónaposommal fürödtem együtt, igaz, napközbeni pancsi volt, a kánikula miatt beültünk egy kis langyos, kellemes vízbe, hűsítőnek. (előtte lezuhiztam, bár ez is túlzás volt)

ha kivitelezhető lesz valamikor, akkor meg hárman, apa+anya+baba beül együtt a fürdőkádba, mert az lesz az igazi móka! :)

2013. dec. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

ja, még annyit, hogy a meddigre a szemérmesség ad választ.

kb. 2 éves koráig, ha pelenkázni kell, akkor is mindkét szülő dolga.

de mondjuk egy éjszaka bepipilő gyereknél, aki már 6 éves, lehet, hogy jobb, ha anyával zajlik a pelus ceremónia, mert ugye ezt a pelenkázást már kicsit restelli a gyerek...

és a fürdés is... azért lehet, hogy egy 5-6 éves gyereknek az ellenkező nemű szülőjével zavarbaejtő fürcsizni... (bár ezt mondják, én azért még fürödtem mindkét szülőmmel ennyi idősen, mert mi lezserek voltunk) :)

2013. dec. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a válaszokat és a privátokat is. Kellemes meglepetés számomra, hogy mennyire nyitottak vagytok és pozitív válaszokat adtatok. Sőt nagyon pozitív számomra, hogy apukát sem akarjátok kizárni ebből a csodálatos és soha vissza nem térő élményből. Csak biztatni tudok mindenkit a babával való együtt fürdésre (anya, apa, gyerek). Persze a kor számít. Sziasztok.
2013. dec. 8. 21:50
 8/11 anonim ***** válasza:
27%
A pelenkázás természetes, hogy mindketten csinálják. Fürödni viszont egyik szülőnek sem normális együtt fürödni a gyerekkel.
2013. dec. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%
Nálunk is pelenkázza a gyerkőcöt a férjem, de nem fürdünk vele. Nyáron volt, hogy együtt medencéztünk, de máskor soha nem fürdött velünk a lányunk.
2013. dec. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
49%
Aki bármi rosszat lát abban, hogy vele ellentétes nemű gyereket pelenkáz, azzal valami baj van.
2013. dec. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!