Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A bnőmme 1 hónapja voltunk...

Qundi18 kérdése:

A bnőmme 1 hónapja voltunk együtt óvszer nélkül és ma nem jött meg neki:S lehetséges h terhes lett? A menses előjele lehet az hogy lázas vagy az més probléma?

Figyelt kérdés
2012. júl. 4. 22:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Az, hogy lázas, nem a menstruáció jele. Nyilván lehetséges, hogy terhes, de a láztól is késhet. Érdemes volna tesztelni és védekezni, vagy nem szexelni kellő érettség és megfontoltság hiányában.
2012. júl. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
köszönöm de nem élveztem el benne semmi ilyen 3 mozdulatot voltam benne csak és kivettem
2012. júl. 4. 22:51
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Rágd csak a kefét. :'D


Amúgy 500ft egy terhességi teszt, és az biztosabban megmondja mint innen bárki.

2012. júl. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én tesztelnék minél hamarabb. Amikor én terhes lettem akkor egy hétig olyan volt mintha meg lettem volna fázva, és lázas is voltam, barátnőm szintén. Lehet, hogy véletlen egybesés, de tényleg pár száz forint a teszt, ja és az óvszer is!!!! Szóval legközelebb ne kockáztass.
2012. júl. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
bocsi egybeesés
2012. júl. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
köszönöm azt tutii veszek 3-om tesztet 1 zsák óvszert csak jöjjön meg neki
2012. júl. 4. 23:04
 7/16 anonim ***** válasza:
Nálam lázzal kezdődött, olyan voltam mint akit agyonvertek, de már a mensi előtti héten végig, aztán nem jött meg, szóval lehet a jele.Három lökés is elég..mert van előváladék is ami tartalmazhat ondót. Ha az ovu vagyis az előző mensije után kb két héttel voltatok együtt akkor kb van esélye a terhességnek..ha közvetlen mensi utáni napokba akkor nem hinném..
2012. júl. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
hát mensije elmúlt délután és aznap este voltam benne
2012. júl. 5. 00:04
 9/16 anonim ***** válasza:
Akkor nem lesz gond szerintem. De azért csak rágd a kefét, legalább megtanultad. :D
2012. júl. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
akkor kizárt, hogy terhes legyen:) hisz még a méhnyálkahártyája se épült fel újra és annak kell pár hét, hogy olyan vastag legyen, hogy a bébike be tudjon ágyazódni, a másik dolog mensi után kezd el a tüsző érni amibe a petesejt van, minimum 17-20mm-re egyéne válogatja ,az szintén minimum két hét mensi után na és ha elérte ezt a nagyságot akkor megreped, kibújik a petesejt és azt lehet szépen megtermékenyíteni....szóval igen nagy csoda lenne..
2012. júl. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!