Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan oldal ahol olcsón...

Van olyan oldal ahol olcsón esetleg ingyen juthatok hozzá babaholmikhoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az a helyzet hogy nem állunk jól anyagilag. 21 hetes kismama vagyok. Sajnos a pàrom fizetèsèbõl nehezen èlünk meg. Én a terhessèg elõtt nem dolgoztam. A pàrom súlyos beteg igy, a gyògyszerekre/kezelèsekre is kell a pènz. Màr ott tartunk hogy a szomszèdtòl kèrtem kölcsön pénzt.

Tudtok olyan oldalakat ahol viszonylag olcsón jutok babaholmihoz?


Köszönöm!


2013. dec. 9. 15:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Írj nekem, segítek. :)
2013. dec. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
22%

Miből akarod majd eltartani a babát ha a párod beteg és ketten is alig éltek meg? A picinek nem csak ruha kell majd!

A babaérdekében vetesd el! Még beleférsz az időbe.

2013. dec. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
Utolsó! észnél vagy? Elvetesse? Azért mert nem akar vagy nem tud drága ruhát venni, már biztos, hogy nem tud adni majd enni a kicsinek? Egy baba mindig öröm, és meg fogják oldani! Ma itthon a többség épp hogy csak megél, segíteni kell, nem abortuszt ajánlani...pff..
2013. dec. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Jézusom...eszednél vagy?! 21 hetes terhes és vetesse el?.....uhhh.. Kedves kérdező! Rokonságtól sem tudsz kérni babacuccot?
2013. dec. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Hol laksz? Mindenhol vannak facebook-csoportok.
2013. dec. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%

21 hetes terhes hogy vetetné már el ? 12 hétig lehet elvetettni.


Nem vagy normális hogy ilyet írsz neki hogy vetese el.


Nekem 3 hónapos a kis fiam , van egy 6 éves kislányunk is, Páromat megszűnt a munkahelye.



Mindenkinek az életébe beűt egyszer a krach.

Attól még lesz jobb késöbb nekik .

2013. dec. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
szivesseg.net
2013. dec. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozhatsz segélyszervezeteknél is. Karácsony előtt különösen sokan adományoznak cuccokat.
2013. dec. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Facebook csoportok, vöröskereszt, védőnő. Ezt tudom javasolni. Ha esetleg elárulod, hogy melyik megyében laksz, közelebbit is tudunk javasolni.
2013. dec. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

aprod / jofogas - on írj egy hirdetést, hogy szívesen elfogadsz mindent.

én adtam a védőnőnek babaruhákat amiket kaptam, de nem kellettek, illetve elhasználtunk, adtam babaruhákat, hogy adja oda rászoruló családoknak.

beszélj a védőnővel - úgyis járni kell hozzá terhesen is, biztosan tud neked segíteni.

vaterán 1 ft-ért is lehet jó dolgokat beszerezni, mondjuk a postaköltség alapból 425 ft, hacsak nincs közelben az eladó...

a baba születésétől 1 éves koráig a babaholmikat ha ingyen megszerzed, csak az alábbiakkal kell számolnod: pelus 35-50 db azaz kb. 1500-3000 Ft költség hetente (popsitörlő helyett nedves kis frottír törölközőt használj, jobb is), ill. popsikrém gyógyszertári 250 ft, fürdetőkrém gyógyszertári 400 Ft (ezek 2 hétig is kitartanak) és ha szoptatod tápszer nem kell, tehát küzdj meg a szoptatás sikeréért (tájékozódj a témában, mert drágább a tápszer!) illetve pár gyógyszert eleinte ki kell váltani - kb. 5eFt. nem fog még az elején többe kerülni a gyerek, aztán 1 év után úgyis látod, hogy alakulnak a dolgok, munkába tudsz állni, ha kell. amúgy családi pótlékot kapsz 12.200 ft-ot, és egyszeri anyaságit 64 ezret, meg minimális gyermekellátási segélyt, díjat, szóval ne aggódj :)

sokan segítenek ám, ha mersz kérni! :)

2013. dec. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!