Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van e olyan oldal, ahol...

Van e olyan oldal, ahol ingyen baba, gyerek ruhákat ajánlanak fel?

Figyelt kérdés
nagy szükségem lenne rá, fiaim, és most születendő lányom számára, akit februára várunk sajnos a lakáshitelünk nagyon megugrot és nem tudok nekik venni, minden segitséget elfogadok, természetesen használtra gondoltam a postát fizetem. Köszönöm a segitséget,
2009. jan. 29. 15:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
fiúk hány évesek?
2009. jan. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
7 és 9 évesek
2009. jan. 29. 15:20
 3/13 anonim ***** válasza:
első vagyok, akkor sajnos nem tudok segíteni, nekem még két s fél éves kisfiam...sajnálom
2009. jan. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
semmi gond!!! majd csak lesz valaki aki tudd segiteni,másnem oldal címmel, a most születendő babámnak is szivesen fogadok tipegöt,badyt bármit,ugyanis a második után nem terveztük ezt a babát mindent elajándékoztam így nulláról indulunk most,mindent ujra be kell szerezni
2009. jan. 29. 15:48
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

A vatera.hu és a teszvesz.hu oldalon és szétnézhetsz, ott sokszor van olyan, hogy igaz, valamit meg kell venni, de nem olyan sokért, és ad hozzá ajándékba body-kat, stb, múltkor láttam, volt fénykép is, kb 15 ruha járt ajándékba ,csak már nem emlékszem sajnos, hogy mihez.

De érdemes megnézni!

Plussz angol turkálóban is sokszor van babaruha, olyan helyre érdemes menni, ahol kilóra dják. 1 kiló ruha kb 2000 ft, és gondolja bele, hogy abból hány db kis ruhát kapsz az újszülöttnek!

www.hadakft.hu

2009. jan. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Bár nem ingyenes, de a babaszoba.hu-n érdemes körülnézned, mert nagyon sok ruha van fent, picinek is és nagyobbaknak is. Én is rendeltem innen, általában jó minőségűek, és akár már 100 Ft-ért találsz ruhákat. Ami még eszembe jutott hogy nincs esetleg olyan barátnő a környezetben aki tudna ruhákat kölcsönadni a picinek, mivel általában mindenki elteszi őket, és tönkre nem igen mennek, annál sokkal előbb kinövik. Én is a legtöbbet kölcsön kaptam. Esetleg helyi családsegítő szervezet?

Ezek csak ötletek amik eszembe jutottak, hátha segítenek.

2009. jan. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
2009. jan. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A 3-ik válaszolóhoz: Teszvesz, vatera: 1 Ft-os aukciókon is lehet "lőni" sok cuccot, akár csomagokat is!

Mi karácsonyra adtuk a nagycsaládosok szervezetének a gyerekruhákat. Sajnálom, hogy nem hamarabb akadtunk egymásra! Sok szerencsét!

Üdv

2009. jan. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
10%

Azért úgy látom internetre még mindig futja!

Már ne is haragudj, de ha ilyen helyzetbe kerülnék, a net lenne az első amit lemondanék.

2009. jan. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
73%
Az utolsó válaszolónak üzenném hogy igen segítőkész volt a hozzászólása. Nem hiszem hogy ebben a helyzetben még bántani kellene a kérdezőt. Mivel ha belegondolsz a legtöbb telefon és internet előfizetés több éves hűségidővel köttetik, amit hiába mondasz le a fennmaradó időt ugyanúgy ki kell fizetned, akkor már miért ne használnád???? Így legalább tud segítséget kérni, stb. Ezt onnan is tudom mert pont az anyósomék kerültek ilyen helyzetbe hogy eladták a házat, a másik helyen más a szolgáltató így nem tudja elvinni az előfizetését, az új tulajnak nem kell, így ki kell fizetnie a hátralévő 1 évet, ez nem spórolás sajnos! Felesleges ítélkezni anélkül hogy ismernéd a hátteret, inkább próbálj meg segíteni!
2009. jan. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!