Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Alábbiak közül kinek adtok/adn...

Alábbiak közül kinek adtok/adnátok ajándékot: bölcsis gondozónő vagy óvónő, gyermekorvos, védőnő?

Figyelt kérdés

Akiket felsoroltam, nekik nagyon sokat köszönhetünk, az elvárhatónál többet tesznek a kislányomért. Két gondozónő is van a csoportban, az egyik nagyon sokat foglalkozik vele és neki adnék "nagyobb" ajándékot , a társának is adnék udvariasságból de valami apróságot csak.

Ha az orvosnak adok akkor az asszisztensnek is illik ugye? Főleg, hogy látja amikor átadom. A védőnő pedig egy helyen van velük meg amúgy is nagyon megérdemli.

Tavaly senkinek nem adtam, de idén mindenképp szeretnék.

Ti hogy csináljátok? És mit adtok? Én bonbonra és pl. illatos gyertyára gondoltam , plusz egy szép képeslapra amibe beleragasztom a kislányom fényképét.


2013. dec. 13. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is gondolkoztam már rajta, én elvből nem szoktam minden apró dolog miatt ajándékozgatni.

Egy biztos: nagyon nem szívesen adnék az óvónőknek. De azt hiszem, vmit mégis csinálnunk kell a lányommal, mert akármilyen szarul hangzik (nem részletezem) kicsit nyaliznom kell. A dajka néni viszont szuper.

A házi-, gyerekorvos és a nőgyógyászom ugyanaz a személy. Szeretem, kap majd vmit. A két asszisztens és a védőnő is, de csak egy kis 4 db-os Raffaello, vagy egyéb bonbonra gondoltam, másnak nem látom értelmét. Jól esik nekik, megeszik szívesen és nem kell (esetleg nem szívesen) őrizgetniük.

2013. dec. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A gyerekorvosnak és az asszisztensnek ti hogy adjátok át?A rendelőbe?Mit mondtok?Nekünk menni kell jövő héten kontrollra és mindketten nagyon rendesek voltak velünk már évek óta.Férjemmel úgy beszéltük hogy szeretnénk valamit adni az orvosnak is meg az asszisztensünknek is.Más is szokott,de az ismerősöm ő akkor adja az orvosnak mikor házhoz megy,mi ezért lehívatni nem szeretnénk.Szerintetek?
2013. dec. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Van Rafaello olyan csillag alakú díszcsomagolásban, kb. 500 ft, és fel lehet a fára is akasztani, szerintem az is jó ötlet, én lehet hogy ilyet veszek mindenkinek, ez nem is annyira hétköznapi. Fényképet azért adok mert a háziorvos már többször "reklamált", hogy vigyünk, a gondozónője pedig imádja a lányomat és biztos vagyok benne hogy neki szép emlék lesz. A többiek fényképet nem kapnak szerintem.


Átadás: gondozónőnek egyértelmű, mikor megyünk vagy jövünk és nincsenek túl sokan. Illetve lesz hétfőn egy kézműves délután így karácsony alkalmából, szerintem akkor is jó lenne átadni. A doktornőnek már nehezebb, nyilván megvan a rendelési ideje és akkor kell menni, de nálunk szinte soha nincsenek, max. egy várakozó szokott lenni, utána bemegyek és elmondom hogy szeretném megköszönni a munkájukat ezért hoztam egy kis nasit karácsony alkalmából :-)

2013. dec. 13. 15:16
 4/5 A kérdező kommentje:
A kontroll teljesen jó lehetőség lesz hogy átadd az ajándékokat! Amit írtam szövegnek, az szerintem nem rossz.
2013. dec. 13. 15:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Gondozónő,és óvónő.
2013. dec. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!