Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akasztott már ki téged valamiv...

Akasztott már ki téged valamivel a védőnő? Ha igen mivel?

Figyelt kérdés
Engem ma lecseszett mert a 2, 5 éves kislányomnak tejet adok.
2013. okt. 24. 13:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Engem annak idején kb. lecseszett, mert a fiam túl hosszú volt a korához képest. Mondtam neki, hogy mégis mit szeretne, térdből vágjam le a lábait? De csak továbbra is mondta felháborodva, hogy ez nem normális dolog. Kiakasztó tud lenni némelyik néha.


2,5 éves kislánynak pedig már javában lehet tejet adni szerintem.

2013. okt. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%

Engem nyáron a dinnyétől akart eltiltani (pedig jó volt a cukrom, nem voltam kövér sem), mert szerinte az hizlal.

Mondanom se kell, kétpofára zabáltam a dinnyét :)))

2013. okt. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
66%
Az én lányom 6 hónapos korától kezdve tejet kap, a védőnő tudta nélkül. egyébként engem is kiakaszt néha. Nem hiszi el hogy 15 hetesen második gyerekkel érzem hogy mozog! oltás előttkérek tájékoztatót, és soha nem ad.
2013. okt. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert nem figyelek oda rá. A terhességem elején komplikáció volt (nem a babával kapcsolatos ambuláns beavatkozás volt), és nem akarta csak nagy nehezen kitölteni a kiskönyvem, csak akkor akarta, ha biztos "túlélte" a baba a beavatkozást. Nem értette, hogy a kettőnek semmi köze egymáshoz, hiszen két külön dologról beszélünk (elvileg ő végzett eü sulit, nem én, és én magyarázzam?). Azóta nem idegesítem magam vele, egyik fülemen be a másikon ki.
2013. okt. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 zabmester ***** válasza:
100%

Az ilyen jellegű "tanácsaival" nem tudott kiakasztani, mert ezekkel nem foglalkoztam. Megvolt a saját álláspontom, és ahhoz tartottam magam, neki meg hagytam, hadd mondja. Engem azzal akasztott ki, hogy állandóan beállított bejelentkezés nélkül. Volt, hogy már kabátban álltam az előszobában, a gyerek is felöltöztetve a babakocsiban, amikor nyomta a kaputelefont a védőnő, és hiába mondtam neki, hogy éppen indulni készültünk. Először rá akart venni, hogy menjünk vissza, vetkőztessem le a gyereket, aztán amikor erre nem mutattam hajlandóságot, akkor nekiállt az ajtóban magyarázni.

És nem ez volt az egyetlen eset. Még ha épp nem is mentem sehova, akkor is bosszantott, hogy váratlanul beállít, senki más nem engedi meg magának azt, hogy hipp-hopp megjelenjen nálam, akkor egy kvázi idegen miért gondolja azt, hogy neki szabad?

2013. okt. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

4 hetes volt a fiam,amikor közölte a védőnő,hogy túl dagadt,fogyókúráztassam....

Idióta egy nő..én inkább örültem,hogy van tejem,első 2 hétben alig volt.


Hozzánk is beállit váratlanul,de én egyszerűen nem engedem be,nem szólt,igy járt,saját anyám se engedem be ha nem képes szólni előre.

2013. okt. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem a tanácsával akasztott ki, mert azt nem ad, hanem a linkségével.

Új védőnőnk van a régivel semmi problémám nem volt.

A mostani védőnő beírt minket kereken reggel kilenc órára.

Én mindig öt perccel előbb ott vagyok mindenhol, nem szeretek késni.

Levetkőztettem a kislányom és vártam. 09.40.-kor kijött a védőnő, rácsodálkozott a kislányomra, hogy jééé Zsófi, hát téged hallak beszélgetni? majd visszament.

Ezek után kétszer kopogtattam az ajtaján, a kislányom már nagyon nyűglődött, éhes volt, úgyhogy szépen felöltöztettem és hazajöttünk.

Azóta is nagyon dühös vagyok rá emiatt.

Megnéztem többször is, pontosan volt beírva az időpont, nem rosszkor mentem.

2013. okt. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Akkor látom nem vagyok egyedül! Első! Jót nevettem amit írtál! :D
2013. okt. 24. 14:06
 9/16 anonim ***** válasza:
87%
Alacsony a korához képest. Igen, mondom,lógassam valahonnan téglával a lábain??
2013. okt. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon tanácsol, mert kb. utolérhetetlen...

Majd egy órán belül visszahív. Két hét múlva sikerült neki, nekem nem vette fel a telefont.

Fél 9-től ülünk a rendelőben 11-ig, mert ennyi ideig tart kitölteni a kartont és a kiskönyv 1 sorát. (A többit a dokim tölti lelkiismeretesen.) Folyton elrontja a kiskönyvben és a kartonon az adatokat, amikor rájön, veszettül hibajavítózik, én meg kereshetem újra a paksamétámban a megfelelő, neki tetsző papírt.

Csodálkozik, hogy miért mindig csak ott magas a vérnyomásom. :)


Kb. 4 hete voltam nála, akkor mondogatta, jaaaaj, majd jövök felétek is!

12 három év alatti gyerek van a röpke útszakaszunkon, de nyár eleje óta még senki sem látta errefelé.


Ez van, ezt dobta a gép. :)

2013. okt. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!