Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tescos fa vonatkészlet pályasz...

Tescos fa vonatkészlet pályaszett 1,5 évesnek jó ajándék?

Figyelt kérdés

Már megvettük, de az van ráírva hogy 3 éven felül, bár játszóházban már játszott vele a fiam és tetszett neki nagyon, bár az össze volt ragasztva, én nem tenném. Nem bontottam ki még, karácsonyra lesz, de nem hiszem, hogy nagyon apró alkatrészek lennének benne. A képen nem látok ici pici részeket.

Ti mikor vettétek a gyereketeknek?

Amúgy az IKEÁs milyen?

Ja szeretnénk majd hozzá elemes vonatot, vagy távirányítósat állítólag az is van a tescoba, de azokat majd később kapná, mennyire siklik ki szóval mennyire használható rajta?


2013. dec. 14. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lesz benne nagyon apró rész,bár nem tudom, pontosan melyik készletet vettétek. Legfeljebb az ember, állat figurákat kiveszitek belőle (a legtöbb készletben szokott lenni, hogy növelje a darabszámot), mert funkciójuk nem nagyon van.

Van elemes mozdonyunk is, meg távirányítósis, teljesen jól megy a sínen, néha a nagyobb kanyarokban leborul, de szerintem ez elkerülhetetlen. Az ikeással teljesen kompatibilis.

Biztos, hogy jól fogtok majd szórakozni vele, bár 1,5 évesen még lehet, hogy korai kicsit. (Folyton szét fogja szedni a pályát, amit te megépítesz neki, meg lekapja a vonatokat a sínről, stb) :)

2013. dec. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ha csak az a pár plusz elem ami ici pici akkor attól még használható lesz :), azokat persze elteszem, nem játszunk azokkal majd.

Ha inkább az lesz a játék, hogy sosem fogom tudni felépíteni a pályát :) akkor legfeljebb elrakom, aztán pár hónap múlva előveszem.

De örülök, hogy alapjába véve jó a tapasztalat.

Azért mertem megvenni ilyen idősnek, mert olvastam fórumot ahol bár a nagy tesóé a vonat, de már 20 hónapos is el van vele. Így arra gondoltam, hogy próbáljuk meg.

2013. dec. 14. 20:50
 3/4 A kérdező kommentje:
ja és van már annyi játékunk, hogy ötletem sem sok volt.... ez viszont sokáig érdekes lehet
2013. dec. 14. 20:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszeni fog neki. Az én fiam is ennyi idős volt, mikor az övét kapta. Most 3,5 éves, és még mindig ez az első számú kedvenc. Tudsz venni hozzá majd kiegészítőket: síneket, alagutat, hidat. Nemcsak a Tesco márka jó, vehetsz Eichornt ( bár ez már csak elvétve akad itt-ott) Mentari Group-t, ha találsz még valahol Thomas WR (wooden railway mozdonyt az is fut rajta. A lehetőségek tárháza végtelen. Igazából akkorfgoja majd élvezni, ha maga tud egy-egy pályát összerakni, de addig is jó móka, főleg, mikor nagyobb lesz és kis jeleneteket játszik el vele.
2013. dec. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!