Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van úgy, hogy alig várjátok,...

Van úgy, hogy alig várjátok, hogy a gyerekeket elvigye az apjuk, vagy a nagyszülő? Olyanok, akiknek nincs segítsége.

Figyelt kérdés

Teljesen egyedül vagyok 2 pici gyerekkel. Sem nagyszülő, sem barátnő, se senki... Szinte kitoltam őket az előbb az ajtón. Rettenetes fáradt vagyok, alig vártam ezt a pillanatot, hogy elvigye őket a férjem egy órára... kíváncsi vagyok, más is érez-e így.

...és most nem azokra gondolok, akiknek van segítségük, vagy óvodába járnak a gyerekek, hanem akik otthon vannak velük tök egyedül...Ugye, nektek is hiányzik a csend, az egyedüllét?


2013. dec. 15. 11:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, ez teljesen természetes. Nekem 3 pici van, a legnagyobb ovis. Nem vagyok teljesen egyedül, de a férjem napi 12 órát dolgozik, a nagymama pedig vidéken lakik. Így is sokszor alig várom, hogy ebéd után lerakjam őket aludni, és senki ne szóljon hozzám egy órát.
2013. dec. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Van. :-)


Imadom oket, de nem vagyok robot,hogy 24 oraban haptakban alljak.

2013. dec. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem kell ehhez teljesen egyedül lenni;)

3 gyerek, férj és nagyszülők mellett is sokszor érzem ezt.

Olyan jó néha egy kis csend.

2013. dec. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akinek van segítsége is érez ugyanígy,nekem egy fiam van néha kitesz 3at is,bölcsis,párom délutánonként itthon van,anyukám hétvégente eljön hozzánk,mégis nagyon jól esik ha van egy kis szabadidőm gyerek nélkül sok a munka,a tanulás,a háztartás és a gyerek együtt még segítséggel is.
2013. dec. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

hajaj :S


3 gyerek, mindenki távol...alig várom hogy este 9 után elcsendesedjen a ház :DD

2013. dec. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Persze :)

És most képzeld el, hogy milyen, amikor mellé még dolgozol is!

Nekem reggel 8-tól fél5-ig a melóhelyen kell 100%-ig helytállnom, a fennmaradó időben pedig reggel 6 és este 10 között a gyerekekkel vagyok, mellé itt a főzés-mosás-takarítás és szinte tök egyedül vagyok, mert a párom rengeteget dolgozik.

A múltkor itthon maradtam egy gyomorvírus miatt, a gyerekeket viszont bevittem a suliba-oviba és itthon sem csináltam semmit, annyira jó volt! :))))

2013. dec. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szegényke, te már a gyomorvírusnak is tudsz örülni. :D
2014. jan. 10. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!