Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem engedik látogatni a 4,5...

Nem engedik látogatni a 4,5 éves lányomat az ujszülött kishugához a kórházba, pedig ablakon keresztül nézné csak pár percig!?

Figyelt kérdés

Annyira varta a babat es annyira keszulodik, hogy talalkozzon vele.

A csaladbol mindenki csak a babarol beszel neki, hiaba mondom, hogy ne, anyosom nem erti... Mindenki lathatja csak o nem?!

Mit csinaljunk? Lehet meg megengedik ha szepen kerjuk a noverkeket? Ha nem, akkor mit mondjunk a kislanynak?


2013. dec. 16. 10:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Vigyetek neki egy fényképet. Pár nap és otthon lesztek és láthatja,addig a fényképet nézegesse.
2013. dec. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
Nézd, ezt tudhattad volna előre. Hat év alatt nem látogathat kisgyerek. Csináljátok fényképet, videót.
2013. dec. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem is jó ötlet a fénykép. Esetleg még azt lehetne, hogy telefonon felhívnak téged az apukával és úgy beszéljen a testvérével.


Nem hiszem, hogy megengedik nektek, hiába kéritek, hisz nem te vagy az egyetlen olyan anyuka a kisgyereke látogatná az újszülött testvérét. Ha veletek kivételt tesznek, akor a többiek jogosan kérhetnék, hogy velük is tegyenek kivételt. Ha pedig mindnekinek engednék nem lenne értelme a tilalomnak.

2013. dec. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha ez a szabály, akkor sajnos meg kell várnia, míg hazamehet a kicsi. Egyébként nagyon érdekes, amikor én szültem, az itteni kórházba bejöhettek a folyosóra a kisgyerekek is, rohangáltak a folyosón :) Persze a babát csak messziről nézhették ők is és a kórterembe nem mehettek be hivatalosan.
2013. dec. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Nen tudom miért nem.Nálunk lazán bejöhetett a nagy lány (akkor még 3 se volt) a kicsihez. S ablakon keresztül megnézhette.S én meg kimentem hozzá s nagyon örült nekem:)ha más nem, bemegy apával és ott van pár percet,látja a kicsit és utána hazamegy a mamával.Most nálunk is ez volt,vagy nem jön be a férjem a kicsihez,vagy a nagy lánnyal jön be. Más nem tudott rá vigyázni,messze volt tőlünk a korház.(Jó 1 óra bkv)
2013. dec. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%

14 ev alatti gyerkőcöt sehova se engednek be, egyik osztályra sem. Foleg nem a csecsemokhoz.

Sajnos ez egy szabály, amit kénytelen vagy betartani. Bar tudhattad volna elore, hogy ez lesz.


Nalunk én megyek ki a lanyomhoz es telefonon fogom megmutatni a húgát. 4 napot leszünk bent, ha minden jol megy. Ebbol 1 Max.2* hozza be a nagyobbik lanyomat a Férjem. Otthon meg annyit babazhat, amennyit óhajt ;)

2013. dec. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
3 és fél éves volt a lányom, amikor megszületett a második gyermekünk, és simán minden nap feljöhetett a kórházba, senki nem szólt neki, hogy nem, mint ahogy másoknak sem. Volt, hogy 4-5 gyerek is jött a szülészetre. Kb. egy percig megmutatták a babákat, és aztán mentünk ki a folyosóra.
2013. dec. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%
Jó és most ennek mi értelme, hogy leírjátok , hogy nálatok bemehetett? Kérdezőnél nem, és akkor sem fogják engedni, ha még 30-an leírjátok hogy nálatok igen.
2013. dec. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
5ös vagyok.Ahol szültem ott a korterembe egyébként senki nem jöhet be.
2013. dec. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
78%

Kórházfüggő a dolog. Gyakori, hogy téli (megfázás, influenza) időkben nem engedik a 6 év alattiakat be látogatónak.

Azzal szerintem semmi baj, hogy mindenki a babáról beszél, ez a természetes. Az szerintem nagyobb baj lenne, ha nem hallana felőle semmit, aztán meg csak egyszer megjelenik otthon...

Ráadásul 4,5 évesen már nem olyan kicsi, hogy ne értse meg, hogy ez a szabály, hogy a felnőttek láthatják, a gyerekek nem.

2013. dec. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!