Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 6 hónapja szültem. Olyan...

6 hónapja szültem. Olyan érzésem néha mintha rugdosna a baba a hasamban. Másnak volt ilyen?

Figyelt kérdés
Május végén szültem.Július végén jött meg először,azóta is minden hónapban menstruáltam.Szeptemberben késett egy pár napot akkor tesztelteb és negatív lett,úgyhogy nem hiszem hogy terhes lennék,de akkor mitől lehet ez?
2013. dec. 17. 09:44
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Szia, nekem is volt ilyen érzésem. Olyan mintha a hasamban lévő szervek most kerülnének a helyére... :) De biztos van valami oka, csak én így képzeltem el, hogy az a káosz amit a kicsi rendezett odabent, most magától helyteáll.. :)
2013. dec. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát nagyon remélem mert beleőrülnék ha kiderülne hogy terhes vagyok csak nem vettem észre :D Sajnos a hasam eléggé megmaradt úgyh jó ideig nem is látszódna :S
2013. dec. 17. 09:53
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Én is éreztem még szülés után 1 évvel is. :D
2013. dec. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%

Nekem már 2 éves a kisfiam, de néha nekem is van ilyen érzésem.

Én azt gondolom, hogy ezek bélmozgások, vagy levegő (vagy gázok), azelőtt is lehetett mielőtt terhes voltam, csak akkor észre sem vettem (mert ugye nem tudtam milyen is ha egy baba mocorog odabent), csak mivel ennyire hasonlít a baba mozgására, már észlelem tudatosan.

Egyébként nekem ez olyan kis kellemes, nosztalgikus érzés :).

Arra is gondoltam már, hogy terhesség alatt is lehetett olyan amikor nem is a baba mozgott, csak ezt éreztem.

2013. dec. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
Igen, én is érzek ilyeneket, pedig már 15 hónapja szültem (11 hónapja rendszeres ciklusom van, fogamzásgátlót is szedek). Úgy hívják ezt, hogy fantom mozgás.
2013. dec. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,megnyugtattatok

:)

2013. dec. 17. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!