Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A már szült anyukákat kérdezem...

A már szült anyukákat kérdezem: Amikor már nem voltatok terhesek, volt olyan érzésetek, mintha még bent rugdosna a baba?

Figyelt kérdés
Érzett már más is ilyet úgy, hogy nem volt terhes? Nem lehetek az, rendesen beszedtem a fogamzásgátlót minden este. Mégis tisztára olyan érzésem van. /Most mennék vissza dolgozni, anyagilag nagyon csehül állunk, sajnos még várni kell a kistesóval... Ráadásul olyan vérnyomás csökkentőt is szedek, amit a következő terhesség tervezése előtt feltétlen abba kell hagyni, a kicsi veséinek épsége miatt. Meg a pajzsmirigyemre kapott gyógyszert is meg kell azonnal növelni, ha teherbe esek. Szóval csak ezért parázok./ Hozzáteszem, hogy én mintha terhesség előtt is éreztem volna ilyet, ezért is nem vettem hamar észre a baba mozgását... nem tudtam megkülönböztetni a beleimtől... vagy mitől... Kérlek, mondjátok, hogy más is volt már így és nem volt terhes!
2010. máj. 12. 00:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de én is rendesen szedtem a fogamzásgátlót és pozitívat teszteltem.Doki szerint is van valami, de még nem tudja mennyi idős lehet, mert picike a "zsák".Mit ne mondjak, most lesz 4 hónapos a manóm, számlák egy rakat, nekünk sem lett volna most jó.De nem fogjuk elvetetni.Legfeljebb kiadjuk a lakást albérletbe, mi meg költözünk anyáékhoz.Viszont ha már mozgást érzel, akkor nagyobbacska lehet, kimaradt volna a menzid nem?Csak mert 16.-ik hét után szoktuk általában érezni a mozgásokat, ha jól emlékszem.Vagy nem?Most elbizonytalanítottál!:)

Ha kimaradt az elég egyértelmű jel lenne, meg van még más "jel" is.De ha még nem nagyon idős a babád( a már megszületett) akkor lehet hogy csak rendeződnek a dolgok odalent.

2010. máj. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%
Remélem ki tudod bogozni mit akarok mondani, de remélem hogy lesznek okosabbak tőlem :))))
2010. máj. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

14 hónapos a babám, az első.

Hát, megjött mindig, éppolyan szépen, szabályosan, mint ahogy gyógyszer mellett az előző terhesség előtt is! Ezért nem gyanakodtam. És semmi terhességi tünetem nem volt eddig, úgy mint az elsőnél: érzékeny mellek, gyakori vizelési inger, álmosság, állandó éhség. Semmi ilyen nem volt. A pocak mérete nálam nem lenne meghatározó. Amúgy is van rajtam felesleg - mindig is volt - ezért rajtam viszonylag későn látszott, hogy nem "csak kövér" vagyok... TE miért teszteltél tablettaszedés mellett? Mi lett gyanús? Nem akart megjönni? Vagy hogy volt?

2010. máj. 12. 00:50
 4/16 anonim ***** válasza:

Mennyi ideje szültél?

Mert szerintem attól is függ. Ahogy az előttem szóló is írta, lehet, hogy csak most rendeződnek a dolgok. (Ha nem túl régen szültél.)

2010. máj. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

6 hetes kontrollon még csak gyógyszert írt a doki, de megbeszéltük, hogy ahogy lehet felteszi a spirált, csak álljon be a havim.Nekem az tűnt fel, hogy megéreztem a kávé illatát, mikor öntöttem át a tartóba. A picimmel is így indult.Jobb az óvatosság elvén inkább teszteltem, mert este be kellett volna vennem a tabit.Inkább dokihoz mentem.

2010. máj. 12. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nekem semmi ráutaló jelem nincs. Bár, a terhességem mentes volt a nagy rosszullétektől, hányingerektől... Lehet holnap veszek egy tesztet, bármilyen hülyeség is...
2010. máj. 12. 01:21
 7/16 anonim ***** válasza:

Még mindig első:

A megszületett babámnál semmi tünetem nem volt nekem sem.Viszont volt előtte már néhány vetélésem, méhem kívülim, onnan gyanakodtam a kávéra.2-nél még a szagától is rosszul voltam.Majd írj, hogy mi lett az eredmény!

Kívánom Neked amit szeretnél!:)

2010. máj. 12. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%
Nyugi, csak a belek mozgását érzed, nekem is volt ilyen évekig az első után. Lehet, hogy egy kicsit jobban figyelsz magadra, a testedre, mint az átlag. Csak, hogy megnyugodj, menj el dokihoz, gondolom, a rákszűrés is esedékes. Ha rendesen megvolt, és ugyanolyan volt, mint előtte (élénkpiros stb.), akkor nagy valószínüséggel nem lehetsz terhes.
2010. máj. 12. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
75%
Fantommozgásoknak nevezték ezt egy fórumon. Nekem is volt szülés után, sokáig! És évek múlva is elő-előfordulhat.
2010. máj. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szia! Nem hittem volna hogy más is érez ilyet nem csak én. Annyira örülök hogy rádtaláltam :)) 14 hónapos lesz a lánykám és most az utóbbi időben éreztem ezt, meg szülés után. Akkor még ráfogtam hogy rendeződnek vissza a belek meg a cucc odabent, na de már lassan 14 hónapos a lányom, az nem lehet. Viszont olyan kis gyenge rugdalózásokat érzek bent, nem vagyok terhes. Menstruálok rendesen, először még tesztet is vettem, szerencsére negatív lett. Szóval nekem is van ilyen, olyan furcsa érzés.
2010. máj. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!