Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szules utan 2 honappal milyen...

Szules utan 2 honappal milyen (volt) a hasatok? Mennyire ment vissza?

Figyelt kérdés
Ekkor mennyire "vegleges" az allapot? Javul meg magatol, vagy csak a munka segithet mar rajta? Nekem egy pici haj van rajta, nem is az zavar, annyi szukes elott is volt. Inkabb az zavar, hogy "kidulled", vagyis a hasitom nem tart egyenesen es az ive mar a mellem alatt kezdodik, tehat mar a gyomorresz es "dudorodik"...
2013. dec. 18. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem szülés után 1 évvel ment vissza laposra, torna nélkül.
2013. dec. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Julie S ***** válasza:
Már ugyanolyan lapos volt, mint a terhesség előtt. Leszámítva azt, hogy terhesség előtt már kezdett izmos lenni a hasam, most viszont ehhez újra rendesen edzeni kell majd...
2013. dec. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

En keveset hiztam a terhesesseg alatt ezert mar egy hettel a szules utan abszolut semmi sem latszodott. Viszont szoptatas alatt felszedtem 6-7 kg-t es a hasamon latszodott meg legeloszor (pedig elotte eletemben nem hiztam hasra) szoval a hasizmom lenyegesen gyengebb lett es ahogy van rajtam egy kis plusz rogton "enged" is, a szolut nem tart. A masodik babammal elkepesztoen gyorsan nott (no) es mar 32 hetesen nagyobb lett a korfogatom, mint amivel az elsot szultem.

Szoval en azt vettem eszre sokkal tobb munka kene bele, mint szules elott.

2013. dec. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
En +13kg-mal mentem szulni, most, 2 honap utan 60 kg vagyok, ez +4kg a kezdeti sulyomhoz kepest. Amugy 63-mal jottem haza. Szoval en sem hiztam sokat, vekony zsir van a hasamon, de nem is az "dulled" ugy, hanem alatta az izom. Hat, jo lesz, ha elkezdek ra dolgozni es nem a csodat varom...
2013. dec. 18. 21:48
 5/5 anonim ***** válasza:

Kislányommal 9 kg híztam 58kg kezdtem terheséget, 2 hónapig volt poci utána elkezdtem edzeni és a 3 hónapra nagyon szép lapos izmos hasam lett.

Most a kis fiammal 7 kg híztam viszont 75 kg kezdtem a terheséget, most 3 hónapos a kis fiam és mivel szoptatok eszek hogy legyen tejem. Sajnos én nem fogyok a szoptatástól . Jó lenne :D. Van is hasam fele akkora mint Pamelának az édes életből .

2013. dec. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!