Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek a 40. hétnél 1-2...

Akinek a 40. hétnél 1-2 hónappal korábban elkezdett kinyílni a méhszája, meddig húzta ki utána? Miket tudtatok csinálni? Csak pihenni lehetett?

Figyelt kérdés
2013. szept. 9. 09:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Mit értesz azon, hogy a méhszáj elkezdett nyílni ? Mennyi az értéked ? Nekem a 23. héttől kezdve 3100-as az értékem, tehát a középső és belső teljesen zárt. Ezzel az értékkel jártam városnézős külföldi nyaraláson, itthon orvoshoz, barátokhoz sétálva járok...(van, hogy napi 4-5 km is gyaloglok )

Itthon a nem túl megterhelő házimunkákat ellátom, (mosás, főzés, teregetés, pakolászás, stb. ) Most vagyok a 29. hétben, és ennél szigorúbb pihenést, fekvést nem írt elő az orvosom.

2013. szept. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez a méhszáj értékétől függ.

19. héttől 2100-as méhszájat mért a dokim, a 36. hétig dolgoztam, elláttam az óvodás gyerekem, a háztartást az utolsó pillanatig.

Persze vannak értékek, amikor tényleg csak pihenni lehet.

2013. szept. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem 2111 az értékem. Voltam kórházban pár napig és azt írták a zárójelentésre, hogy kímélő életmód javasolt.
2013. szept. 9. 09:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát, ezzel az értékkel már én is óvatosabb lennék... Sok-sok pihenés, hisz meg is van rövidülve és mindhárom méhszáj rész nyitott egy ujjnyira. Hanyadik hétben vagy ?
2013. szept. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
32 hetes 6 napos vagyok. Mondták, hogy jó lenne pár hétig benn tartani még a babát...
2013. szept. 9. 10:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is 2111 volt az értékem a 25.héttől. A 33.héten beindult a szülés, de visszatartották. Pihennem kellett, de azért a bevásárlást meg a házimunkát muszáj volt megcsinálni , szóval nem feküdtem egész nap. Kiírt napon szültem.
2013. szept. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!