Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Titeket is idegesít, hogy a...

Titeket is idegesít, hogy a rokonok, ismerősök 2-3 naponta hívnak, hogy egyben vagyok-e még?

Figyelt kérdés
Nálam már a kiírt nap előtt 1 hónappal elkezdték és ráadásul nem is tudok újat mondani 3 naponta. Miért nem jó nekik akkor szólni,mikor már megszületett?
2013. dec. 19. 11:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Örülj neki hogy izgulnak érted, és várják már nagyon a babádat. Persze bosszantó már a 100adik után, de szeretetből teszik, el lehet nekik nézni. 2x szültem már, velem is ezt csinálták mindkét terhesség vége felé. Engem is zavart néha, de ugyanakkor jólesett, hogy már most mennyire szeretik a gyerekemet.
2013. dec. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
63%
Ha túl sok, lehet zavaró, de két-három naponta nem vészes. Én kétszer is szültem 2 héttel korábban, nem biztos soha, hogy a kiírt nap körül szülsz. Én örültem, ha kérdeztek.
2013. dec. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
38%
Én megértelek, utáltam. Tudom, hogy csak érdeklődnek és nem gonoszkodnak, de ha túlhordod esetleg (mint én) akkor iszonyatosan bosszantó tud lenni, már csak azért is, mert az ember magától is folyton ezt kérdezi, hogy mikor lesz már vége végre :) persze nem mindenki agresszív kismama (mint én :) ) de én a végén mondtam, ha még 1x megkérdezik akkor akkor sem fogok szólni, ha megszültem :)
2013. dec. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
62%
Örülj neki, hogy foglalkoznak veled.
2013. dec. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
De jó lett volna, ha én is 2 héttel előbb szülök, akkor kb. 100 telefon nem lett volna vagy utána is folytatni fogják, hogy akkor meg hogy van a baba? Erre nem is gondoltam.
2013. dec. 19. 11:56
 6/15 anonim ***** válasza:
72%
tényleg bosszantó tud lenni. de hát csak kiváncsiak,és izgulnak,aggódnak,stb..
2013. dec. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
72%

Két-három naponta még ok lenne, de naponta többször hívnak.....

A másik, hogy minden alkalommal megjegyzik, h de azért szóljak mikor elindulunk szülni. Úgy érzem, hogy ha már ennyit sem tarthatok meg a magánéletemből akkor mit?

2013. dec. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
jobban éreznéd magad, ha senki nem kérdezne semmit? Szerintem ne fújd ezt fel, nyilván te is türelmetlen vagy, azért is zavar ennyire. De fogd fel úgy, hogy veled együtt még sokan izgulnak.
2013. dec. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Na ez is jó, majd biztos azzal fogsz foglalkozni, hogy 2 fájás közt szólsz mindenkinek, hogy most indulsz szülni...

A másik meg, olyan is hívogat hetente, akivel nem is tartottam a kapcsolatot, csak évente egyszer boldog új évet kívántunk. Komolyan nem tudom mire vélni és még tanácsokat is osztogat.....

2013. dec. 19. 13:51
 10/15 anonim ***** válasza:
Én megértem, hogy azért hívnak mert aggódnak meg stb., nem itélek el senkit, nem beszélek senkivel csúnyán. De ahogy írták előttem is az ember ilyenkor már amúgy is csak ez jár az agyában, és magától is kérdezgeti, h mi lesz már. Én tegnapelőttre voltam kiírva, pont elég magamnak ezen rágódni, mert nem akarok karácsonykor bent lenni.
2013. dec. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!