Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Illene elmondanom a férjemnek,...

Illene elmondanom a férjemnek, hogy babát várok, vagy legyen karácsonyi ajándék?

Figyelt kérdés
2013. dec. 19. 17:02
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
Vállalom a 0%-ot és én is azt mondom, hogy karácsonykor mondd el :) 5 nap, annyi már nem oszt nem szoroz :) Boldog karácsonyt, és boldog babavárást :)
2013. dec. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
77%
Én sem értem, miért ördögtől való dolog még pár napot várni szentestéig, amikor még meghittebb körülmények között mondhatja el a kérdező ezt a nagyon fontos eseményt. Egy csomó kérdés van arra vonatkozólag, hogy hogyan mondjuk el a párunknak ezt a hírt, hogy még szebb emlék legyen. Ennél jobb időzítés nem is lehetne. Ha most még csak november lenne, lehetne vitatkozni, de számomra ez most nem lenne kérdés. Biztos vagyok benne, hogy férjed is nagyon fog örülni, és eszébe nem jut majd, hogy megsértődjön, miért nem tudta pár nappal előbb. ÁLDOTT szép ünnepeket! :)
2013. dec. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
74%

Gratulálok először is a picihez.én is szerettem volna ilyen örömet ajándékozni a páromnak,de nekem sajna tegnap megjött :( szerintem mindenképp várj karácsonyig.csodálatos meglepi lesz,és reméljük a férjed okosabb,mint itt pár NŐ,és nem adja be a válópert,mert 5 kerek napig nem szóltál neki! :)


Off:Atya Úr Isten.milyen beteg nők vannak.sajnálom a férjeteket.ha elkapja őket a hasmenés a munkahelyen,vagy elvágják a kezüket,és titeket nem hívnak fel,hanem csak akkor szólnak,ha hazaértek,akkor milyen világraszóló hisztériát csaptok nyomorultaknak?sajnálom a családotokat.nem élnék veletek.


Kérdező mégegyszer sok boldogságot,és kellemes ünnepeket!

2013. dec. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 Tortillavadász válasza:
100%
Majd írd meg, mit szólt a rendhagyó karácsonyi ajándékhoz. :) Kíváncsi vagyok.
2013. dec. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
0%

Sajnos tipikus magyar nő vagy....én sem akartam sem nősülni gyereket semmiképpen !! És a végén a szomszédom örvendeztetett meg kérdésével: lesz gyerek barátnődnek?

Gyerekkel fogni férjet ?????Netán eltartót ???

2013. dec. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
Előző, ha nem akartál gyereket, miért nem egy olyan nővel kezdtél, aki szintén nem akar? Nem így igazságos?
2013. dec. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező,mit szólt a férjed?Kibírtad szentestéig?
2013. dec. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
Két napra rá, hogy kiírtam a kérdést, elment a baba.
2013. dec. 26. 09:30
 29/33 anonim ***** válasza:
Ó,Istenem,nagyon sajnálom...a sok okoskodóról meg ennyit.Jobb is,hogy vártál.Mielőbbi sikeres babavállalást kívánok!
2013. dec. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 Tortillavadász válasza:
Ez nagyon szomorú! :( Sajnálom. :(
2013. dec. 27. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!