Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Illene elmondanom a férjemnek,...

Illene elmondanom a férjemnek, hogy babát várok, vagy legyen karácsonyi ajándék?

Figyelt kérdés
2013. dec. 19. 17:02
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%

Mióta tudod, hogy terhes vagy? Ha mondjuk épp ma teszteltél, akkor szerintem belefér, hogy kivárj karácsonyig. Én úgy gondolom, hogy pár napnyi "titkolózás" talán még nem ad okot sértődésre, szerintem ő is megértené, és értékelné az édes kis meglepetést.

De azt már nem tudom, hogy fogadná, ha azzal állnál elő, hogy 7-8 (vagy még több) hetes terhes vagy.


Én azért nem tudom teljesen átérezni a helyzetet, mert mi készültünk a babavállalásra, és a férjem már hamarabb állította, hogy sikeresek voltunk, mint hogy én tesztelni mertem volna.

2013. dec. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
77%
hát megnézném azt a férjet aki megsértődik egy ilyen Karácsonyi ajándék láttán hogy miért nem mondta el előbb... az a pasi aki ezen besértődik nem normális... húgomék igaz a szülők és nem a férje előtt titkolták... de 3!!!! hónapos terhes volt már mikor Karácsonykor a szülőket egy UH fényképpel lepték meg... felejthetetlen élmény volt az egész családnak mikor anyuék meglátták... szóval az én véleményem is az, hogy bírd ki ezt a pár napot és szerezz egy felejthetetlen Karácsonyi ajándékot a férjednek! :) (szerintem sok-sok Karácsonyi estéken emlegetni fogjátok még azt a pillanatot... és a kicsinek is egy aranyos sztori lesz az életében, hogy ő volt apunak a meglepi... :) )
2013. dec. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
42%
Más a szülők mint a férj. Sokan titkolják szülők elől 12 hétig de férje elől ilyent eltitkolni teljesen más. Nem a nőé a gyerek hanem kettőnké és én is mindennél előbb tudni akarnám. Ilyen alapon akkor karácsony napján együtt tesztelhettek volna, akkor mindkettőjüknek meglepetés lett volna, de az hogy csak az egyik tudja az nem korrekt szerintem.
2013. dec. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
63%
5!!!! napról beszélünk könyörgöm... az a pasi aki besértődik hogy 5 napig nem tudott róla mert a feleség karácsonyi meglepetésnek szánta neki azaz ember szánalmas!
2013. dec. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
29%
Én elmondanám.....SZENTESTE!Nyugodtan várja addig,pár napról van szó.Szép ajándék lesz!Sok boldogságot,jó egészséget Nektek.2 fiú+15 hónapos kis csaj anyukája
2013. dec. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
70%

Én is karácsonykor mondanám el.Egy bébi cipőt vagy játékot esetleg cumit csomagolnék az ajándék mellé.

Vagy ha van már uh kép vagy pozitív teszt, akkor azt.

Méghozzá úgy hogy láttam ma több helyen is palack postát.Hoszú mattitott kémcsőre emlékeztető üvegecske, parafadugóval, szalaggal átkötve.Abba tenném bele a képet vagy a tesztet. :)

Sok boldogságot, jó egészséget, Boldog karácsonyt és boldog baba várást kívánok nektek.

2013. dec. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
62%

Jesszus, micsoda kismamák, anyák vannak itt! Kedves kérdező! Mégis hogy merészeled eltitkolni a terhességed a férjed elől kemény 5(!!!) napig, és karácsonyra bejelenteni! Nektek igen szörnyű lehet a házasságotok, hol van itt az őszinteség?


Szóval félretéve a hülyeséget, én biztosan karácsonyi ajándéknak szánnám. Nagyon fog örülni, felejthetetlen élmény lesz Neki!! Én 3 napig bírtam titkolni (te jó ég, micsoda egy perszóna vagyok), mert nagyon korán teszteltem, és azt a csíkot csak én láttam, egy erősebbel akartam kibökni a szemét. :)


Gratulálok Nektek! Kellemes Ünnepeket!


11 h km

2013. dec. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
65%

Azt hittem, már nem érhet meglepetés ezen az oldalon, de úgy látszik mégis.Ennyi hülye embert, te jóságos úúúúristen :-)) nem irigylem a veletek élőket :-))


Kérdező, szerintem legyen karácsonyi meglepi :-)

2013. dec. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
69%
Hát, te tudod. Szerintem nem oszt nem szoroz, hogy most vagy karácsonykor mondod el, ígyis-úgyis ugyanakkora lesz az öröm.
2013. dec. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim válasza:
100%
Szerintem Karácsonyra meglepinek:))
2013. dec. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!