Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Ti milyen ajándékot...

Anyukák! Ti milyen ajándékot vettetek a gyermeketeknek?

Figyelt kérdés

Mennyi idõs?


Én mèg csak kismama vagyok, de a rokon/ismerõs gyerekeknek vettünk ajàndèkot.


2013. dec. 22. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:

3,5 éves a kislányunk.


Babakészletet, beszélő plüss papagájt, pötyit, hordozható játékkonzolt és vakondos nyomdát kap.

2013. dec. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2 éves lesz a fiam. Kap nagy fa vonatpàlyàt, màgneses rajztàblàt, gyurmàt, egy nagy teherautót, egy markolót (autómàniàs :)), és egy nagyobb Lego duplot.
2013. dec. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

5 éves kisfiam tőlünk angry birds társast kap, amit reklámoznak a tv-ben hogy meg kell a várat építeni és kilőni.

Bátyámtól ferrári készletet és elvileg pókember figurát kap.

Apuméktól valamilyen legó szerű lakókocsit.

Anyukám nem volt hajlandó elárulni, egyedül a pókemberes puzzlet tudom, mert ott voltam amikor vette.


A férjem két lánya 12 és 14 évesek cseles scrabble-t kapnak meg pénzt.

2013. dec. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

4,5 éves kislány


Nálunk mindenki "sláger" játékot vett a kicsinek :(


A szüleimtől és tesómtól: Hamupipőke éneklős barbie baba, gelarti szivárvány szett, Belle karácsonyi ruha kiegészítőkkel Neki, csillogós geomag készlet.


Anyósomtól és sógortól: Aqua beads ékszer készítő készlet, lego friends nem tudom melyik, lányos panel geomag készlet.


Tőlünk: Éneklős-zenélős-fürdethető nagy Ariel baba (vért izzadtam mire sikerült beszerezni), hercegnős cd-s rádós magnó, mesekönyvek.


Többi rokontól nem tudom mit fog kapni, de mivel egyetlen kisgyerek az egész családban(az utána következő immár 22 éves) így mindenki kényezteti.

2013. dec. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!