Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák akik más pelust...

Anyukák akik más pelust használtok éjjelre mint nappalra a babátoknál leírnátok melyik fajtát éjjel és melyik nappal? Mekkora a babátok?

Figyelt kérdés
2009. nov. 26. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:
7300gr, nappalra dm babylove, helen harper, éjjelre pampers active baby, ha megyünk valahová akkor vagy pampers vagy libero. De nem fogok többet kísérletezni az olcsóbb pelenkákkal, mert nekem nem éri meg, hogy kakil, és rögtön kifolyik, és öltöztethetem át.
2009. nov. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kislányom 10 kiló, nappal Lidl-s Toujours, vagy rossmann-os Babydream (dobozos), éjjelre Haggies prémium vagy Pampers aktiv baby.
2009. nov. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat, igen én sem kísérletezgetek az olcsókkal, mert ugyanott vagyok és állandóan kifolyik kaki pisi egyaránt.
2009. nov. 26. 14:26
 4/6 anonim ***** válasza:

Nappal tescos (zöld), estére Huggies. mindkettőből 4+

Most 10 kg körüli a lányom

2009. nov. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

kb 7300 g. libero éjjel nappal. próbálom akcióban venni.

most a rossmanban akciós.

2009. nov. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5 hós, 7800 gramm

Éjjel-nappal Pampers Active Baby vagy Dm pelus.

De bevált a Libero és a Huggies is, olcsó pelust próbáltam, de az első után kidobtam, sz@r volt.

2009. nov. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!