Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok milyen embert...

Mit gondoltok milyen embert takarhatnak majd ezek a nevek? Vélemény?

Figyelt kérdés

Nagy Ezékiel

Nagy Ronett


2013. dec. 23. 00:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor név alapján határozzuk meg a személyiséget? Gondold végig pl.: két László iserőse biztos van mindenkinek. De mégsem egyformák. Vagy az a kérdés, hogy tetszenek-e a nevek?
2013. dec. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőről azt tudom elképzelni, hogy zsidók vagy keresztények a szülei. A másodikról még azt sem tudom megállapítani, fiú-e vagy lány.
2013. dec. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 zabmester ***** válasza:

Az elsőhöz én is vallásos szülőket társítok, mivel bibliai név, ráadásul elég ritka manapság.

A másik egy szép női név, de nem tudok szabadulni az asszociációmtól: ha esetleg látta valaki anno a Twin Peaks c. sorozatot, talán emlékeznek Ronette Pulaskira. Nekem erről a névről mindig ő jut eszembe, és azért ez nem valami pozitív társítás.

2013. dec. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A második a szívemből szólt.

Én sem hiszem, hogy a neve alapján jogunk van beskatulyázni egy embert, de ha a benyomásaimra vagy kíváncsi, az Ezékielhez egy magas, barna hajú, gyakorlatias, hűvös és éles eszű férfiút képzelek el, míg a Ronetthez (amiről az előző válaszadó által tudtam meg, hogy lánynév) egy hosszú, szintén barna hajú, kissé alacsonyabb, átlagos testalkatú, fürkésző szemű, bájos arcú kedves lányt képzelek el.

Ezeket a neveket szeretnétek adni a babátoknak?

2013. dec. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!