Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bocsi a személyes jellegű...

Bocsi a személyes jellegű intim kérdésért - mióta megszületett a babátok mennyit vagytok együtt a párotokkal?

Figyelt kérdés
Azok válaszát is várnám, akik nagyon keveset vannak együtt. Soha nem a szex volt fontos az életünkben, így terhesség előtt sem vittük túlzásba (mondhatni egy szinglinek többször volt mint néha nálunk). A férjem szeret és tudom, hogy nem csalna meg, de "úgy" mégsem sokat vagyunk együtt, mondhatni szinte alig.
2009. nov. 26. 22:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hát nálunk is sok minden megváltozott a szülés óta. Kb hetente 2-3 alkalommal van szex (de van hogy csak egyszer).A párom többet is elbírna viselni, de nekem bőven elég ennyi. Rossz ilyet írni de ha ritkábban lenne az se vágna földhöz. Pedig jó a szex és imádjuk egymást de valahogy estére annyira kivagyok hogy inkább csak lapítok az ágyban. Így belegondolva inkább a hozzákezdéssel van baj utána minden szuper.Mintha sajnálnám rá az időt. Remélem megváltozik (pedig az én lányom már 20 hónapos)Már sajnálom a páromat hogy mindig azt mondom neki hogy most nem akarom.
2009. nov. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!