Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok szülei, vagy leendő...

Kamaszok szülei, vagy leendő kamaszok akik majd szülők lesztek, ti ebben a helyzetben mit lépnétek?

Figyelt kérdés

Egy házaspárnak nem lehetett gyerek, így nagy nehézségek árán, de sikerült örökbe fogadniuk egy 3 éves kislányt.Sokáig minden rendben volt, de 13 évesen kamaszodni kezdett, és rengeteg, szerintem megbocsájthatatlan dolgot tett:

- a szüleitől kiharcolt drága márkás kabátot, csizmát, ruhákat, amiket másnap már a barátnőinek adott,szétosztogatott, nem becsülte meg

-Nem járt iskolában, elkezdett bukdácsolni

-Anyukájának egy barátnője telefonszámát adta meg, hogy az az osztályfőnök száma, és így egy ideig azt hallotta, hogy nagyon jó tanuló, jó diák

-Éjszakákra eltűnt, mikor azt mondta jön haza a suliból, és miután anyukája a rendőrségen feljelentést tett, hogy eltűnt a lány, felhívta és közölte az anyjával, hogy csak akkor megy haza , ha a rendőrséget le állítja(ezt 3szor csinálta meg)

-Papájához elutazott 2 barátnőjével 300 km-t iskola időben és elloptak tőle 200 ezer ft, amit elköltöttek

-Anyukáját 2 munkahelyéről is ő miatta küldték el(mikor eltűnt és ő keresete, ugye nem ment be dolgozni, másnap már nem kellett mennie)

-tőlük is már vett el ezt-azt, sőt volt hogy beengedte a haverokat, hogy ami kell, vigyék


Ezek a lényegesebb dolgok.A szülei rendes, aranyos emberek, kezdettől tudta, hogy nem az igazi szülei, ők abban is segítettek, hogy mikor meg akarta keresni az igazi szülei, akkor meg is találja őket.Apukája rengeteg dologról nem tud, mert anyukája fél, hogy elzavarná a most 17 éves lányt, már anyukája is volt, hogy azt mondta, ha még egy balhé, akkor le veszi róla a kezét, de mégis mindig megbocsájt.És a lány újra és újra becsapja őket/őt.

Én azon gondolkodtam(már szülő vagyok), hogy lehet, hogy egy idő után már nem tudnék megbocsájtani.Ti?


2011. dec. 31. 16:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem vennék neki drága holmikat, az iskolába személyesen is be lehet menni a tanárokkal beszélni, és a lakáskulcsot is el lehet tőle venni ha lop.

Egyébként elvinném pszichiáterhez.

2011. dec. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
csak egyet érteni tudok az előttem hozzászólóval:)
2011. dec. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!