Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2 vagy több gyerekes anyukák...

2 vagy több gyerekes anyukák akinek mosogatógépe van válaszolna?

Figyelt kérdés
nagy segítség ,amióta meg van a gép? milyen fájta ,márka a gépetek?szeretnék én is venni.

#mosógatógép.
2013. dec. 30. 12:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

nekünk eddig 2 volt, első egy 12 terítékes régi gép, csak hétvégén indítottuk be mert egyrészt nem tudtuk megtölteni, másrészt 2 órás programja volt :/

aztán lett egy 9 terítékes, azt nagyon szerettem, minden este beindítottam, A+++ volt, nem zabálta az áramot és víz kevesebb fogyott :) fél órás programot használtam és az aldiban vettem a tablettát.

most költöztünk, épp nincs mosogatógépünk és nagyon hiányzik, de még várunk egy nagy akcióra :)

2013. dec. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi csak 3an vagyunk,de a legcsodálatosabb az autó mellett a mosogatógép,napi egyszer bepakolok,ha mindennap megteszem akkor elég napi 1szer elindítani,ha nem fér be néhány edény külön elmosogatom,sokkal kevesebbe kerül,mint kézzel mosogatni,nagyon szeretem.
2013. dec. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
ja Bosch a márkája,nagyobbik fajta pontosan nem tudom hány terítékes,nem vagyok most otthon megnézni sem tudom
2013. dec. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok!

Kedves 6-os, olyat vett a férjem mint amilyen nektek is van, várom, hogy beszereljék, pedig ellene voltam. :)

2013. dec. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nemsokára megszületik a 3. gyermekünk is, én nem tudom mosogatógép nélkül a háztartást, vagy nagyon nehéz lenne és sokkal több munka! Imadom a mosogatógépet. Nekem egyszer romlott el, vagyis én rontottam el, eldugult :a kókusz zsíros tepsit beraktam és a zsír meg keményedett szobahőmersekleten eldugitva a lefolyocsövét. Szerencsére könnyen megcsinálták .
2013. dec. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
mindenkinek,nagyon szépen köszönöm,megvettük a gépet és nagyon nagy segítség.
2014. ápr. 11. 13:51
 17/17 anonim ***** válasza:
1. vagyok, nekünk is jól szuperál! :)
2014. ápr. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!