Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Érdemes megvárni a tavaszt a...

Érdemes megvárni a tavaszt a babaprojekttel a h1n1 járvány miatt?

Figyelt kérdés
2009. nov. 29. 08:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem ne várjatok, ha akartok gyereket. Egyáltalán nem biztos, hogy összejön még a télen (elkeseríteni nem akarlak). Kezdjétek gyártani, a baba meg jön, amikor jön, járványtól függetlenül.
2009. nov. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nagyon találóan írta itt valaki a múltkor egy hasonló kérdéshez, hogy addig biztosan jön a halinfluenza, utána meg a hörcsögpestis, szóval ilyen alapon várhatnál, míg bele nem őszülsz. Minden évben felbukkan valami éppen „divatos” járvány.
2009. nov. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
csatlakozom az előttem szólóhoz!!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. nov. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én nem várnék :)
2009. nov. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én ha még előtte lennék, beadatnám a védőoltást és utána próbálkoznánk, ki tudja meddig tart ez az őrület. Talán a jövő hónapban terhes leszel, mit fogsz akkor tenni, ha megbetegedsz? Ugye az első 12 hétben nem ajánlják a védőoltást. Sokán lesz még tavasz-nyár, hogy kijelenthessük, hogy elmúlt a fertőzés veszélye.

29 hetes

2009. nov. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ráadásul H1N1 lesz jövőre is!!!!
2009. nov. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
15:16-os vagyok, ha minden igaz, 1 év védettséget ad a vakcina, ha viszonylag hamar teherbe esel, akkor még az újabb járvány előtt megszületik a baba.
2009. nov. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!