Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babakötvény-Start számla,...

Babakötvény-Start számla, csak ott lehetséges létrehozni, ahol a Magyar Államkincstár oldalán meg van határozva?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy 2010-ben született a kisfiúnk, amikor is azt a bizonyos babakötvényt ő megkapta és rákerült a számlára. És akkor ezt még át lehetett vinni más pénzintézethez, azonban ha jól tudom, most már nem lehet, csak az Államkincstárnál lehet ezt megoldani. Mi annak idején nem vittük át sehová. Viszont most szeretnénk élni ezzel az új lehetőséggel. Viszont nézegettem, hogy hol lehet ügyet intézni és online nem láttam lehetőségét ennek, viszont tőlünk bármelyik kirendeltségről is beszélünk, elég messze van.

Járt még valaki így?

Ilyen esetben oda kell elutazni ténylegesen, ahol fel vannak tüntetve az ezzel kapcsolatos helyek, hogy ezt az egész ügyet el tudjuk intézni?



2014. jan. 3. 17:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Kénytelen vagy bemenni egy Államkicstárba, ha szeretnél ilyet. Alá kell írni egy szerződést, ez csak személyesen megy. Utána már utalhatsz rá pénzt akár interneten keresztül is.
2014. jan. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszodat!

Akkor kell majd néhány kilométert utaznunk sajnos, de hát ez van.

2014. jan. 3. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!