Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Avionaut autósülés? Ismered?...

Avionaut autósülés? Ismered? Megnéznéd? Mi a véleményed?

Figyelt kérdés
[link]
2014. jan. 3. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem sértődsz meg?

Őszintén, egy újabb lengyel csoda...nem tűnik rossznak, de 9-25-ös ülést soha nem vennék, és ennyiért inkább normális, neves ülést vásárolnék.

[link]

[link]

Bocs.

2014. jan. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem válaszolóhoz....bár nem néztem(még) meg.Gondolom ADAC vagy ÖMTC tesztek nem állnak rendelkezésre.Attól,hogy a legújabb európai szabványnak megfelel,nem jelenti azt,hogy kiemelkedően biztonságos,illetve minőségi ülés(a legújabb Dacia is megfelel az európai szabványnak,ettől függetlenül meg sem közelíti pl. a Volkswagen biztonságá,ill. minőségét)Ráadásul ez egy átfogó kategória,amit én sem vennék soha(a 2 kisebb gyerekemnek-a legnagyobbnak már nem kell ülés-isofixes Römere van,15-36 kg,9-18 kg kategóriában).Ennyiért valóban kapsz jó nevű,tesztelt ülést.3 gyerekes
2014. jan. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem vagyok sértődékeny és nem kell bocsánatot kérni :)

Megnézem a 9-18-as üléseket is, de az biztos, hogy nem pajzsosat veszek.

Köszi

2014. jan. 3. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!