Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha véleményt kérsz egy bizonyo...

Ha véleményt kérsz egy bizonyos vmiről (babakocsi, autósülés), miért nem vagy képes linkelni? Több választ kapsz, ha nem a válaszadónak kell a neten kiguberálni, hogy miről van szó.

Figyelt kérdés
2013. aug. 25. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem sosem okozott gondot megkeresni a neten bármit is, ha nem linkelt a kérdező. 3 kattintás és már meg is van, nem hiszem, hogy annyira megterhelő lenne.
2013. aug. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én egyetértek a kérdezővel! Nekem volt, hogy nem volt kedvem kikeresgetni, én inkább nem válaszoltam. Vagy olyan is volt, hogy hozzákezdtem, aztán meguntam, mert elsőre pl. olyan oldalakat találtam, ahol nem volt fenn minden összehasonlítási szempont, úgyhogy nem kínlódtam...

Akkor lehet a legtöbb (valóban hasznos) válaszra számítani, ha belinkeled az oldalakat, amik alapján bekerült nálad a kosárba, hiszen gondolom a kérdező szétnézett már, tudja mit hol... Szerintem ez a minimum...

2013. aug. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nem arra kíváncsi ilyenkor a kérdező, hogy mit gondolunk az adott holmiról a net alapján (mert azt ő is látja), hanem a személyes tapasztalatokat várja, azoknak meg, akiknek van olyan cuccuk, úgysem kell a link.
2013. aug. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én meg azért nem linkelek, mert nem tudok a tabletemről, csak laptopról. És mióta feküdnöm kell, azóta a tablettel nyomulok.
2013. aug. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#3

Persze lehet személyes tapasztalatot vár, de pont tegnap láttam olyan kérdést ahol legalább 6-8 féle ülést felsorolt valaki, hogy melyiket vegye. Ember nincs aki ennyi ülésről személyes tapasztalatot tud mondani, max 1-2-ról leírod a tapasztalataidat, a többiről pedig a gyereknevelés során szerzett tapasztalataid alapján elmondhatod, hogy miért nem vennéd meg, vagy mi jó, praktikus benne, anélkül, hogy személyesen tapasztaltad volna. Szerintem ez is nagy segítség tud lenni, mert pl babakocsi vétel előtt nem is sejtettem, hogy mik leszek azok a szempontok, amiket fontosnak fogok tartani használat közben, aztán később jött a pofára estés, a 100 ezres babakocsit eladtam pár hónap után, mert ha valaki felhívta volna a figyelmemet rá, hogy mik a fontosak a mindennapokban, akkor eszembe sem jutott volna megvenni! És ehhez az infóhoz nem kellett volna használnia, elég lett volna megnézni a képeket és elolvasni a paramétereit, hogy mit tud.

Dehát ki miért tesz fel kérdést...

Én úgy gondoltam, hogy a kérdező azokra gondolt a kérdés kiírásánál, aki ilyen sok termékről kér véleményt. Egyébként a vélemény az vélemény, a tapasztalat pedig tapasztalat...a vélemény nem feltétlenül alapul személyes ismereten, szemben a tapasztalattal...úgyhogy ez sem egy és ugyanaz..

2013. aug. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!