Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti is szoktatok margarint...

Ti is szoktatok margarint adni a gyermeketeknek?

Figyelt kérdés
Ezen az oldalon egy anyuka elkezdett velem veszekedni hogy mièrt adok margarint a gyerekeimnek, mert az tele van mèreggel. Mi abba a mèreg? Ugye nem csak èn vagyok itt aki margarint szokott adni a gyerekeinek?
2014. jan. 4. 21:23
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
szoktam, de tudom h nem egészéséges
2014. jan. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Néha adok, de inkább vajat veszek.
2014. jan. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

A vaj sokkal jobb!!!

Mi nem kenünk kenyérre margarint,csak sütéshez használok,de ezen a téren is igyekszek áttérni a vajra.

Amúgy itt elég sokszor szoktak kötekedni,ez nem meglepő:)

2014. jan. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Én is szoktam adni. Igyekszem minél egészségesebben főzni és változatos ételeket adni a gyerekeknek, meg tudom, hogy a margarin nem túl egészséges,de ha én rákenem a kenyeremre, nem mondhatom a gyereknek, hogy neki nem adok,mert egészségtelen. (4, 2 és 1 évesek)
2014. jan. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

Szoktam, de mi szegények vagyunk, nem tudnám megvenni a drága vajat.

Tudom, hogy egészségtelen, de nem tudok mit tenni.

2014. jan. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
55%

Nincs tele méreggel, csaj nem tejből készül. A vaj elég drága, hogy azt kenjük a kenyérre.

Néhány évvel ezelőtt mindenütt azt állították a táplálkozás tudósok, hogy az olaj és a margarin egészséges, a vaj és zsír káros. Most éppen a fordítottját hirdetik.

Ha rájuk hallgatnánk,akkor éhen is halhatnánk.

2014. jan. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Én nem adtam még neki margarint (1 éves múlt).

Most nagyon felkapták ezt a margarin témát, állítólag nagyon egészségtelen, de úgy állítják be, hogy hú de milyen egészséges, mert telenyomják vitaminokkal. Valójában pedig egy mesterséges műtakony (már bocsánat).

Az tényleg furcsa, hogy nem tud megpenészedni például. Szóval nem egy természetes anyag. Mindenesetre elgondolkodtató, hogy azt sem tudjuk mi van benne.

2014. jan. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
nem szoktam, mi sem eszünk
2014. jan. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Ja, és az is durva, hogy külföldön pl. a vaj olcsóbb mint a margarin. Itt meg alig néhányan engedhetik meg maguknak, hogy egészségesen étkezzenek, annyira drága minden ami nem mű.:(
2014. jan. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
hidrogénezik, az rákkeltő. De mivel olcsó, sajnos az emberek ezt tudják megvenni. Én sem adok a gyereknek, pedig már nem kicsi. Sajnos a vaj tényleg iszonyú drága.
2014. jan. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!