Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti is szoktatok margarint...

Ti is szoktatok margarint adni a gyermeketeknek?

Figyelt kérdés
Ezen az oldalon egy anyuka elkezdett velem veszekedni hogy mièrt adok margarint a gyerekeimnek, mert az tele van mèreggel. Mi abba a mèreg? Ugye nem csak èn vagyok itt aki margarint szokott adni a gyerekeinek?
2014. jan. 4. 21:23
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
81%
Igen adok mi is azt esszük. Tudom ma már minden rákkeltő, egészségtelen. A tv-ben is azt szajkózzák étkezz egészségesen, talán így is tenne sok ember ha meg bírná fizetni...
2014. jan. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
34%
Nem mert,nem sok választja el a műanyagtól,egyszer volt egy kísérlet kiraktak egy tányérra margarint light vajat és vajat, a hangyák a margarinhoz hozzá se nyúltak a light vajba kb 2 hangya ment bele és a rendes vajba volt az összes,ez mindent elmond.A vaj viszont egészséges,és finom is.
2014. jan. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
52%
amúgy annyira nem drága a vaj,szerintem megéri 1-2száz forintot rá áldozni pluszba,hogy ne vackot egyen az ember
2014. jan. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
58%

Utolsó: Én a sparos margarint veszem, ebből 199Ft fél kg.

Ugyanennyi pénzért csak max. 10 dkg vajat kapok, nagyon nem mindegy ott, ahol még nem is fűtünk csak 1 szobát 18 fokig, hogy ki tudjuk fizetni a számlát és albérletet....

2014. jan. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
24%
hát valamiről le kell mondani,de nem a kaja minőségén kellene spórolni,hanem inkább a tvn vagy a neten,de kinek mi fontos..
2014. jan. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem szégyen,hogy ma Magyarországon a vaj luxuscikk...
2014. jan. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
0%
Igen, adok neki. Mi is azt eszünk. (Vajjal kezdtem, de nem ette, nem ízlik neki. Ilyen fránya az ízlése, biztos nem olvasta, hogy milyen egészségtelen.)
2014. jan. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Ó pontozzatok csak,le és tömjétek a gyereket sz*rral a ti dolgotok
2014. jan. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!