Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szavasztok! Az a helyzet hogy...

Görgő1234 kérdése:

Szavasztok! Az a helyzet hogy van egy öregasszony a szomszédban, akinek jobb elfoglaltsága nincs mint rendőrt hívogatni. Eddig 2 bográcsozásból 5-ször jöttek ki a rendőrök csendháborítás végett, (hétvégén 11-20 volt bográcsozás) HELP?

Figyelt kérdés
A lényeg hogy, hogyan tudnám elkerülni azt hogy minden hétvégén meg kéne teríteni a rendőrség szolgálatkész Úri embereinek.
2012. márc. 23. 22:11
 1/10 Napkiraly ***** válasza:
70%
Én azt biztos nem csinálnám, hogy 300 W-os hangfal ki a teraszra, ráadnám neki a csutkát, de csak 5 percre. Mire hívja a yardot néma csend és madárcsicsergés. Számon kéri a vénasszonyt az meg makog. Yard elmegy, megint csutka 5 percre, aztán megint madárcsicsergés. Ha ezt megcsinálnád párszor, akkor elvinnék a yardok az öregasszonyt hatóság félrevezetéséért, és az rossz és jogellenes dolog lenne, tehát véletlenül se csináld meg amit írtam, és legközelebb inkább beszéld meg vele ha bográcsozni akarsz ;)
2012. márc. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem akarom védeni a mamókát, mert lehet, hogy tényleg egy rosszindulatú szipirtyó (ismerek ilyet én is), de nem lehet, hogy amit te szolid bográcsozásnak gondolsz, az másnak úgy jön le, hogy üvölt a zene, részegen röhög, visong szünet nélkül X ember? Mert az még egy angyalt is kihozna a sodrából. Ha nem így van, bocsi. :) Csak képzeld bele magad a másik oldal helyébe is.
2012. márc. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%

zaklatásért feljelentés

a rendőrség páreset után úgyis tudja miről van szó és nem jönnek ki többet

2012. márc. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Kerria ***** válasza:
86%

Napkirálynak üzenném, ez akkor tud csak működni, ha más szomszédja a kérdezőnek nincs, vagy full süket. Ugyanis meg fogják kérdezni a szomszédokat is!


Amúgy ezt egy pár eset után így is, úgy is megteszik, szóval ha a több szomszédot nem zavarja, akkor egy idő múlva tényleg nem fognak a nénikével foglalkozni.


A másik (bár ezt se nem próbáltam, se nem ismeretségben se lett alkalmazva) gyűjtsd össze a többi szomszéd aláírását, hogy semmi háborítást nem végeztek. Csatold egy levélben a helyi rendőrségnek egy szépen megfogalmazott levéllel, mondván ez már Téged sért, hogy az öregasszony miatt ezek a dolgok vannak!

2012. márc. 24. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%

" Eddig 2 bográcsozásból 5-ször jöttek ki a rendőrök csendháborítás végett, (hétvégén 11-20 volt bográcsozás) "


minden bizonnyal teljesen igaza van a sszomszédasszonynak ,ha 5 x is kimentek hozzátok a rendőrök ,

és most nem ám énrám megharagudni, azért mert ti nem tudtok normálisan viselkedni

2012. márc. 24. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Napkiraly ***** válasza:
21%
Most tényleg nem azért, de egy bográcsozásban mi a csendháborítás? Jogellenes gyülekezés, egyesülési joggal visszaélés, vagy mi? A yard különben lusta végigjárni a szomszédokat, hogy őket zavarja-e vagy volt-e valami.
2012. márc. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
21%

itt nem az a baj, hogy az öregasszony nem bírja a bulit (persze az is baj), hanem az, hogy a sünöknek nincs jobb dolguk mint ilyen piszlicsáré ügyek miatt vegzálni a népet.


van egy halom gyilkos meg bűnöző ebben az országban, aki szabadlábon szaladgál, ezeknek meg az a legnagyobb gondjuk, ha hétvégén valaki szeretne a kertjében sütögetni a haverokkal.


beszélj az öreglánnyal, kérdezd meg, h konkrétan mi zavarja. ha értelmes választ ad, akkor figyelj oda jobban a kifogásolt részekre. ha csak habog, akkor hagyd ott.

2012. márc. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%

"itt nem az a baj, hogy az öregasszony nem bírja a bulit (persze az is baj), hanem az, hogy a sünöknek nincs jobb dolguk mint ilyen piszlicsáré ügyek miatt vegzálni a népet."


A polgárbarát rendőrség látszatát fenn kell tartani!

Az egyik ismerős rendőr hetente jár ki egy elmebeteg mamikához, aki rendszeresen UFO-kat lát a disznóól padlásán! A harmadik esetnél már nem volt hajlandó felmenni a létrán megnézni van-e valami a padláson, és a mamóka feljelentette a kapitányánál. Lett is fenyítés belőle, így mostanában megint hetenként disznóólpadlás ellenőrzésre jár, pedig van más dolga is!

:(


Legutóbb azt javasoltam neki, hogy mondja azt, balesetveszélyes a létra és csak a tűzoltók mehetnek fel rá! Hátha őket is kihívják, mert azok legalább kiszámlázhatják a kiszállást így észre térítve a nénikét!

:D

2012. márc. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom milyen helyen laksz, de mifelénk ez úgy működik, hogy bulik előtt legalább jobbra-balra melletünk szólunk a szomszédnak, hogy hétvégén hepaj van, igyekszünk visszafogni, de előre is elnézését kérjük.

Ők dettó.

Lehet én élek túl kultúrált helyen, de érdekes mód még sose járt kint a rendőrség, pedig nálunk is vannak öregek és szipirtyók szép számmal. Talán próbálkozz ezzel.

Meg kicsit visszafogni a partit, mert azért 11-20ig az majd egy fél nap, szerintem te sem tolerálnád jó képpel, ha hallgatnod kéne más ricsajozását. :D

esetleg hívjátok meg a mammert is egy gulyásra.

2012. márc. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hívd át őt is vagy,vigyél neki kóstolót.
2012. márc. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!