Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lara, Petra vagy Alma a...

Lara, Petra vagy Alma a szebb? A párom a Petráért van oda, nekem az Alma tetszik nagyon, ami szerinte katasztrofális, mert ezzel az erővel lehetne Körte is. Talán Lara Petra? Nem tudom...

Figyelt kérdés
2008. júl. 16. 09:43
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Én a Petrára szavazok.A fiamat is igy hívták volna(ha lány lett volna :D )
2008. júl. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Szerintem Lara Petra :)
2008. júl. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

petra,alma,lara.

az hogy csúfolhatják(alma)mindennévre igaz.nincs olyan név, amit ne lehetne csúfolni.

és mindenről eszébe jut valakinek valaki, vagy valami.

nekem az almáról egyből nem is a gyümölcs ugrott be, hanem a szomszédok :D

2008. júl. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:-) de azt hiszem kikérjük majd az ő véleményét is:-) Talán amelyik tetszik neki annál majd rugdosni fog, vagy vmi hasonló:-)
2008. júl. 16. 13:07
 15/30 anonim ***** válasza:
Lara nagyon szép. Én amúgy Petra vagyok és nem igazán szeretem a nevem, de mindegy. A Lara elég egyedi, meg szép is. Az Alma miatt talán tényleg csúfolni fogják, nem azért, mert ritka, hanem mert mindenkinek a gyümölcs jut róla eszébe.
2008. júl. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is a Petra tetszik innen a legjobban, de nálam az is mérvadó, hogy német nyelvterületen is létezzen a név. A Lara nagyon nem jön be, mert itt a környékünkön minden harmadik kislányt Larának hívnak. Akkor már a Laura szebb szerintem.
2008. júl. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Nekem ezek közül az Alma tetszik a legjobban. Szerintem a Lara sznoboskodó. A Petra nem rossz, kicsit "kemény" név.
2008. júl. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Végre valaki akinek tetszik az Amina.) ez nekem is tetszik:)

De amúgy a Lara és a Petra mellett voksolnék. Sőt talán inkább a Petra mellett:)

2008. júl. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Remélem, nem késtem le! Nekem: Amina (vagy Amira - bár az Árpa lányát így hívják), Petra, Lara, Alma.
2008. júl. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Hú szerintme Almát semmiképp ne válaszd..Én ismerek egy almát,és egyfolytában a nevével cs*szegetik.És szerintem elég ronda név...
2008. júl. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!