Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Költözés tervezünk de még nem...

Költözés tervezünk de még nem tudni mikor. Az orvos szerint most kell teherbe esni mert most jónnak kell lenni mindennek mert az előtt 2 szer elvetéltem mit tegyek A párom azt mondja most nem lenne jó mert költözés stb?

Figyelt kérdés
2014. jan. 9. 14:01
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Mi van??????
2014. jan. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Semmiképp ne legyen a terhesség alatt költözés!!!!!!!!!!! Szóval ha most költöztök, akkor legyen meg minden, költözzetek, és UTÁNA próbálkozzatok. A statisztikák szerint a legnagyobb stresszfaktorok terhesség alatt pl. hozzátartozó halála, költözés, ezek eredményezik a legtöbb vetélést, problémás gyereket..
2014. jan. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Ha a párod kimél és nem te fogod átcipelni a kanapét akkor miért is ne?! Mi amikor költözünk a nehezebb részét megoldotta a haverokkal, a többiben én segitkeztem. A párod nem csak kifogásokat keres?
2014. jan. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Miért ne lehetne terhesen költözni? Hogy-hogy most kell teherbe esni?
2014. jan. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

ez csak kifogás..

ismerősöméknek nem jött össze- nem jött össze, aztán a költözés alatt nem volt ideje figyelni mindent... amikor vége lett a költözésnek, felújításnak akkor jött rá, hogy már rég terhes

2014. jan. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
Hat hónapos terhes voltam, amikor költöztünk. Értelemszerűen nem cipekedtem, de például pakolni segítettem. Nem volt ebből semmi gond.
2014. jan. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%

Költözzetek.

Ha amúgy is a teherbeeséses kattog az agyad, a millió tennivaló, szervezés, környezetváltozás talán eltereli a figyelmedet, és ez segyteni szokott.


Hajrá!

2014. jan. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ugy ,hogy most kell teherbe esnem mert most ért véget a kezelésem,hogy teherbe tudjak esni
2014. jan. 9. 15:56
 9/9 anonim ***** válasza:
Attól, hogy véget ért a kezelés nem pont most kell teherbe esni, terhes lehetsz később is. Hány évesek vagytok?
2014. jan. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!