Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek ha ezt a nevet...

Szerintetek ha ezt a nevet megpróbálom bejegyeztetni, akkor elfogják utasítani?

Figyelt kérdés

A név az Elízia. Van Elza, Eliza, Eliz, Elíz, Elizabet, de valamiért az Elízia nincs, pedig külföldön sok helyen lehet adni.

Ha más nem, adom az Elíz nevet, de nekem már régóta tetszik az Elízia név, bár tény, hogy nem magyar nyelvterületről hallottam, de nem gondoltam volna, hogy nincs is bejegyezve.


2014. jan. 10. 10:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem utasitják el, próbáld meg kérvényezni.
2014. jan. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs olyan ok, ami miatt elutasítanák. Mindenképp kérvényezd.
2014. jan. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Láttad már miket engedélyeztek idén? Hidd el, ezzel sem lesz probléma.
2014. jan. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen láttam (sajnos) :)


Köszi a válaszokat, akkor nem aggódok :)

2014. jan. 10. 10:58
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén mikor olvastam a kérdésed átfutott a fejemen, hogy már megint milyen szörnyű nevet talált ki valaki...


Viszont mikor végigolvastam nagyon pozitív csalódás volt. Elízia nagyon jól hangzik. Leírva is szép. Drukkolok, hogy ezt engedélyezzék. A szabályok alapján szerintem fogják is.


Tény, hogy külföldről hallottad, de szerintem egyáltalán nem idegen a magyar nyelvtől!


Nagyon jó választás.

2014. jan. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon szép név! Szerintem engedélyezik! A Gesztenye és a Fahéj nevek után simán...
2014. jan. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó esély van rá, hogy elfogadják. :) Mindig nézem az utónevek listáját, amikor frissül, és keresgélem azokat a neveket, amikről tudom, hogy valaki szerette volna bejegyeztetni őket, viszont eddig az a két név még nem került bele... mindegy, csak azért írom, hogy ezután majd a te ötletedet is figyelem köztük. :D
2014. jan. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Oké, figyeld nyugodtan, de lehet fiunk lesz, azért ne felejtsd el!

Ha egy lány egyszer összejön tuti ezt kapja :)

2014. jan. 10. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!