Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miután szülnek a nők miért...

Miután szülnek a nők miért tesznek fel hetente több száz képet facebookra a babáról?

Figyelt kérdés
Mire jó ez?
2014. jan. 11. 11:05
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
94%

szerencsére az én ismerőseim nem csinálják (pedig többen szültek:))



amúgy mindenki azt osztja meg ami történik vele...

egyesek:

msot mozian et nézem meg ezzel

most dolgozom itt

most hazautaztam...stb


mások party itt party ott...


megint másik.. ez az új rucim füdőszobában csücsrítek..


vagy iylen autót próbáltam, láttam, vettem...


it tartunk a felújítással..

....stb

...stb

..stb


kinek mi történik az életében.....akkor már inkább a kisbabás képeket nézem meg, ha nem érdekel, akkor egy időre láthatatlanná teszem az illetőt a hírfolyamomban...aztán ennyi..

2014. jan. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
83%
Mert világgá akarják kürtölni milyen cuki a babájuk, meg azt hiszik mindenkit annyira érdekli mint őket.
2014. jan. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
43%
Nekem van egy ilyen ismerősöm, aki állandóan telerakja a facet a kisbaba képeivel, de engem nem zavar. Ráadásul tök szép neve van a gyereknek, ha nekem gyerekem lesz, így fogom nevezni:)
2014. jan. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
75%

Miért teszi fel valaki ezt a kérdést minimum egyszer hetente?

Mert nekik igy jo. Ennyi.

2014. jan. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
95%
engem jobban idegesítenek azok, akik napi száz szerelmes idézeteket írogatni ki, meg lassan azt is kiposztolják, hogy elmentek sz@rni... inkább nézegetek kisbabákat...
2014. jan. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Mert vannak ilyen mániákus emberek, akik ott élik az életüket, azért... mások naponta 6x kirakják, hogy esik/havazik, szivecskékkel árasztják el a szeretteik oldalát, nyálas idézeteket tolnak ki, vagy épp az eljegyzési/esküvői fotóikat rakják ki ezerszámra. Nem kell az ilyen hülyékkel foglalkozni. Értelmes ember nem ott éli az életét...
2014. jan. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim válasza:
74%
mert vannak olyan idióták akik azt hiszik hogy a facebook egy napló vagy családi album...
2014. jan. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
28%
Engem inkább az olyan emberek pofája idegesít facen, akiket az életben is utálok. A kisbabák cukik.
2014. jan. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
51%
En inkabb nézegetem a gyerekeket, mint az idióta oszd meg képeket, a lajkolos oldalakat meg a politikai baromságokat. Amúgy meg értelmes felhasználó tudja, hogy be lehet állítani, mit szeretne látni az adott ismerőstol....
2014. jan. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
76%
9 Akkor én nem vagyok értelmes felhasználó:S
2014. jan. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!