Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki Pharmatex-e...

Van itt olyan, aki Pharmatex-el védekezett és mégis terhes lett?

Figyelt kérdés
2014. jan. 12. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:

én! :) :)


nővérem is ezt használta évekig, én is 3 évig.

a nőgyógyászom mindig viccesen mondogatta, vár terhesgondozásra, ha ezt használom :)

azt mondta, 50%-osan megbízható csak.

mondjuk én már elmúltam harminc, meg a párommal is jól megvoltunk, azt mondtam, ha becsúszik, akkor "eljött a megfelelő időpont". (ja, párom javasolta hogy használjuk, mert az exével is azt használták) :)

aztán 3 év után egyszer csak a kis "Hudini" megfogant :) :) :)


hallottam, hogy vannak más anyukák is akik használták :)


(ja, nővérem azóta keresett más módszert, mióta bejelentettem, hogy nagynéni lesz a pharmatex mellett) :)


amúgy én az aplikátorosat használtam (a krémeset, az ugye gyorsabban lép működésbe) és mindent úgy csináltam, ahogyan már 3 éve addig.


------------------- egy boldog anyuka :)

2014. jan. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Régóta használtuk, eddig bevált, most nem... :o)

Most vagyok 5 hetes 2 napos kismama.

2014. jan. 13. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen és 4 éves múlt a kisebbik fiam :)

Előtte közel 1 évig nem volt gond és persze előírásszerűen csináltunk mindent.

Azóta nem ajánlom senkinek, sőt inkább lebeszélek róla mindenkit, hacsak nem terveznek babát :)

2014. jan. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!