Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mekkora keresetre vállaltatok...

Mekkora keresetre vállaltatok gyereket?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ki mennyi pénzből él havonta, úgy, hogy van gyerkőc?
2014. jan. 13. 18:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

Férjem havi 250 ezret keres,+ az én GYED+CSP 112 ezer.

Így havi 350-360-ból élünk 3-an,egy éves a lányunk.

Jól kijövünk,marad is hónap végén,félre is tudunk tenni.

Saját lakás,autó,hitel nincs.

2014. jan. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Bevételünk havi 500ezer, hitel nincs. Saját lakás van, autó még nincs. Egy gyerekünk van, szeretnénk még.
2014. jan. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%

Mikor terhes lettem az elsővel akkor kb netto 450 volt a bevételünk+ félretett pénzünk is volt. Tudunk spórolni. Aztán nagyobb lakást vettünk+ visszafizettünk 6millió ft értékű svájci frank hitelt így elment minden pénzünk, de legalább hitelmentesek vagyunk.


Most 2 gyerek van, a férjem havi jövedelme+ az én gyedem+ a 2 gyerekre a családi pótlék+ adókedvezmény kb. netto 300ezer. De ennyi nem elég egy hónapra így a férjem másodállásából (a bejelentett munkája mellett van vállalkozása) még bejön annyi, hogy kijöjjünk a hónapban. Tehát 2 gyerekkel kb netto 350-400 ezer megy el egy hónapban. 4 szobás lakásunk+ 1 autónk van, hitelmentesek vagyunk.


Ha kicsit megerősödünk anyagilag szeretnénk családi házat+ ha esetleg nagyon jól megy a vállalkozás akkor még egy babát.

2014. jan. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%

Mikor jött a picur, a fèrjem 300-et keresett èn alapdìj+kiküldetèsi napidijtol függően 150-250 között kaptam.


Ez szuper is volt, aztàn megszületett a kicsi, eltelt 8 hònap ès az EGT tagàllam ùgy döntött ja mègse jàr nekem semmi...ugyhogy most amig nem màszok ki ebből addig 300 ezer plussz a csp a bevètelünk ja meg adòkedvezmeny...

majd nemsokara visszamegyek dolgozni akkor sokkal jobb lesz...


sajàt lakàs kocsink van....nèmi diàkhitelünk van....

2014. jan. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%

Úgy,hogy munka mellett tanulunk júniusban diplomázunk,és fiunk 2.os korukba kopogtatott 240ezer a bevételünk egyelőre.

Félre tenni tudunk egy keveset,és "mindenre" elég,nyilván ha majd többet keresünk úgy kényelmesebb lesz akkor belefér egy tesó is.

Hitel nincs,autó van,lakás van.

3an vagyunk,fiunk 3éves lesz.

2014. jan. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%

Havi 110 ezer Ft albérletben.

A csodára nem vártunk.

Szegénységben, de boldogságban élünk hárman.

2014. jan. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%

Én táppénzen vagyok,55 ezer ft/hó vesz.terhesség miatt.(előtte 100 körül kerestem,havi 250-300 órában)

Férjem havi 90-100 ezer körül keres,simán 8 órában(havi 160 óra)

Ház sajátom,autónk egy van,az a férjemé,régi,használt,de tökéletes.Én meg busszal járok,mert azon kedvezményesen utazok a diákigazolvány miatt.Suliba jártam/járok munka mellett is.

2014. jan. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
230ezer ft/hó az összbevétel. Egy gyerekünk van saját hitelmentes ház, egy kocsihitel.
2014. jan. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül nevelem az ovis kisfiam.

Cafeteriával, prémiummal együtt havonta nettó 450 eFt-ból élünk. Saját lakás, autó van, illetve megtakarítás is betegségre, nyugdíjas időre, a kicsinek tanulásra stb.

Kb. ilyen volt a helyzetem a gyermekvállaláskor is.

Ketten vagyuk, nem lehet több gyermekem.

2014. jan. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én inkább úgy fogalmaznám ezt meg, hogy 300.000 Ft-ból már bátran vállalnék gyerkőcöt, tehát ha kettőtöknek megvan ennyi, akkor bele lehet vágni. Ezt egy átlagos kiadású háztartásra értem, tehát rezsire számolhatunk 60 ezret, kajára meg magatokra 100 ezret, 40 ezer a megtakarítás (vagy épp hitel ha valakinek van) és a maradék 100 e elég kell hogy legyen a két gyerekre.
2014. jan. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!