Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A pelenkatartók hogyan működne...

A pelenkatartók hogyan működnek? Csak a hozzá tartozó zacskóval működnek? Ezt lehet helyettesíteni más zacskóval? Érdemes szerintetek megvenni?

Figyelt kérdés
2014. jan. 15. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
nem iagzán lehet másikkal, szerintem nagyon nem éri meg de ha mondjuk adják a légzésfigyleöhöz már hazsnálnám, több ilyen akciót láttam már.
2014. jan. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi kaptunk ajándékba, egy ideig használtuk is, mert még mindig két pelenkás van a családban, és nagyon büdös tőle a sima kuka. Viszont a hozzá tartozó zacskó kb. feleannyiba kerül mint maga a kuka, úgyhogy már egy jóideje nem használjuk. Én most szagosított zacskót veszek (direkt erre való), abba teszem a kakis pelust.
2014. jan. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Használtan 2-3 ezerért lehet kapni. A zacsi hozzá a Brendonban elég drága, de a Rossmanban a rossmano kártyával elég baráti az ár, és jó sokáig elég (angelcare). Semmi szag nem jön ki belőle.
2014. jan. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ahogy az előzők is írják,a bele való zacsi jó drága.

Én úgy csinálom,hogy egyesével hűtőtasakba csomagolom őket,össze kötöm és úgy a kis fedeles kukába.Nem büdös egyáltalán,tehát úgymond egyesével csomagolom :-)

2014. jan. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem szuper, főleg ha légzésfigyelőhöz van ajándékba (hozzánk így került, én se akartam venni). Mindig 3 darabos kiszerelést próbálok venni a zacskóval, főleg ha van valahol akciósan.
2014. jan. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát igazából utántölthetőek, csak elég macera, és nem az igazi...

Mi is ajándékba kaptuk légzésfigyelőhöz, használtam is, amíg tartott a hozzá csomagolt zacskó (talán egy hónap volt, tehát viszonylag hosszú idő, ahogy emlékszem). Utána nézegettem a neten, talán vaterán árultak utántöltöttet, így gondoltam kipróbálom. A karika, ami a kukába csatlakozik, abba bele lehet tuszkolni egy sima szemetes zsákot, és működik vele, csak a szépséghibája az, hogy eredetileg egy baromi hosszú és viszonylag keskeny zsák van benne, amibe illik egy összecsomagol koszos pelus, tehát amikor beledobod a pelust, akkor egymásra gyűlnek a pelusok, és amikor tele van, akkor elvágos a zacsit a beépített vágóval becsomózod és kidobod. Így ha egy hosszú szemetest beletuskolsz, azok szélesek és gyakolatilag pocséklás, mert kicsi a kuka beltartalma, viszont amikor beledobod a következő pelust, midig automatikusan lejjebb csúszik a zacskó...úgyhogy pocséklás nagyon. Úgyhogy ekkor hagytam fel a használatával, mert nem voltam annyit költeni rá, odadtam valami mellé ajándéknak, amikor árultam valamit a vaterán. Én is illatosított pelenkatároló zacskót veszek (tesco sajátmárkásat, de azt hiszem a DM-ben is láttam már saját márkásat )


Úgyhogy szerintem csak a gyári utántöltővel érdemes használni... és egyébként tényleg jó, csak nekem drága...

2014. jan. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem vettem. Jelenleg a zöldségesnél kapott zacsikat "hasznosítom" így újra... naponta 1x kidobom, vagy ha nagyon büdi kakis.
2014. jan. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!